Престольне свято парафії Успіння Пресвятої Богородиці села Червона Слобода

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

У величне дванадесяте свято Успіння Пресвятої Богородиці, 28 серпня 2020 року, відбулося торжественне богослужіння з нагоди престольного празника Успенського храму села Червона Слобода.

Божественну літургію в Свято-Успенському храмі звершив Черкаський благочинний протоієрей Андрій Шпунт у співслужінні настоятеля парафії ієрея Валерія Шкарбана.

Храм Успіння Пресвятої Богородиці у Червоній Слободі споруджено стараннями мецената Елеонори Левицької та її родини, та було освячено у жовтні 2019 року Блаженнійшим Митрополитом Епіфанієм у співслужінні архієреїв та духовенства із усіх куточків України.

Цьогоріч з нагоди престольного свята високими церковними нагородами були удостоєні віряни, які брали активну участь у будівництві храму. З благословення митрополита Черкаського і Чигиринського Іоана нагороди благодійникам вручив Черкаський благочинний протоієрей Андрій Шпунт. Головний меценат та голова парафіяльної ради Елеонора Антонівна Левицька, в свою чергу, висловила вдячність кожній людині, яка не стояла осторонь та долучалася до будівництва храму.

За підтримки мецената Елеонори Левицької, присутні у храмі віряни отримали в подарунок український церковний вісник «Помісна Церква» та книгу "Митрополит Василь Липківський. Відродження церкви в Україні 1917-1930", яку в кінці літургії презентував протоієрей Андрій Шпунт. Священик висловив вдячність Елеонорі Антонівні за підтримку у видавництві книги, а також за активну участь у житті Православної Церкви та підтримку різних церковних проектів.

Завершилося святкове богослужіння торжественним козацьким многоліттям!

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео