В Оршанці вшанували пам’ять героїв-прикордонників, як шість років тому загинули у районі Зеленопілля, захищаючи Батьківщину

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

У Головному центрі підготовки особового складу Держприкордонслужби України імені генерал-майора Ігоря Момота 11 липня 2020 року вшанували пам’ять героїв-прикордонників, як шість років тому загинули у районі Зеленопілля, захищаючи Батьківщину.

 

Серед загиблих – генерал-майор Ігор Федорович Момот. Також шість років тому загинули: підполковник Леонід Шірпал, підполковник Ігор Петрів, прапорщик Павло Дияк, старший сержант Анатолій Луцко, старший сержант Василь Поляков, сержант Олег Глущак, молодший сержант Дмитро Сирбу, молодший сержант Вільгельм Штолцель, солдат Павло Лазаренко.

У вшануваннях взяли участь рідні загиблих, заступник Голови Державної прикордонної служби України Сергій Сердюк, керівництво та особовий склад центру, голова Черкаської ОДА Роман Боднар, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Голова Синодального управління військового духовенства митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан у співслужінні капеланів звершив заупокійну молитву.

На території Головного центру присутні поклали квіти до пам’ятника «На сторожі кордонів» та до «Алеї прикордонної слави», а також до погруддя генерал-майора Ігоря Момота на площі слави та дошки пам’яті загиблим бійцям Черкащини. Також учасники скорботних заходів відвідали могили загиблих Героїв.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео