Орденом святої рівноапостольної княгині Ольги нагороджено мецената Елеонору Антонівну Левицьку

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

Митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан привітав із 55-літнім ювілеєм Елеонору Антонівну Левицьку. За жертовну любов та віддану працю на благо Помісної Української Православної Церкви і побожного народу, з благословення Блаженнійшого Митрополита Епіфанія, Елеонору Антонівну було нагороджено Орденом святої рівноапостольної княгині Ольги.

Елеонора Антонівна є головою парафіяльної ради парафії Успіння Пресвятої Богородиці села Червона Слобода Черкаського благочиння та бере активну участь у житті Православної Церкви і підтримує різні церковні проекти. Стараннями мецената пані Елеонори та її родини у Червоній Слободі споруджено храмовий комплекс на честь Успіння Божої Матері. Освячення храму у жовтні 2019 року звершив Блаженнійший Митрополит Епіфаній у співслужінні архієреїв та духовенства із усіх куточків України.

Митрополит Іоан висловив Елеонорі Антонівні слова вдячності за її внесок у справу становлення помісної Української Православної Церкви та побажав їй Божого благословення, бадьорості духу та невичерпної наснаги у здійсненні добрих справ на благо Церкви і Батьківщини.

joomlamodniyportal.ru

Світлини із освячення храму:

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео