Поставте своє запитання священику. Для цього натисніть нижче на "Додати питання" і заповніть форму додавання запитання .

Запитуйте про головне та ставте точні питання!

 

Забороняється:

 

- писати запитання, які не стосуються цього розділу;

 

- писати запитання, що ображають будь-чию честь, гідність чи несуть ненависницький характер щодо певної особи чи групи осіб;

 

- писати запитання, що містять нецензурну лексику;

 

- розводити безглузду полеміку та ставити провокативні питання.

 

Додати питання
Доброго дня. Скажіть, бeдь-ласка, чи можу я охрестити дитину в православній церкві, якщо батько дитини відвідує протестантську церкву і не дає згоди на хрещення в православній церкві.
Доброго дня! Ми з нареченим вирішили одружитися і повінчатися. У зв'язку з особливостями його роботи, єдина можливість в цьому році випадає 24 листопада (неділя), але в місцевій церкві нам сказали, що не робитимуть цього (мовляв, за тиждень до посту не вінчають). Проте в храмі в Черкасах сказали, що повінчають в цю дату. До того ж, ми потім будемо проживати в Росії і там в храмах відсутня така умова. Як нам бути? Подумували навіть в Росії і вінчатися.. Невже Українська і Російська церкви так відрізняються? Дякую за відповідь.
Слава Ісусу Христу! Скажіть, будь ласка, правильно задумуватися про про постриг у досить молодому (21р.) віці, чи таке рішення все таки буде незрілим і не варто поспішати? Буду щиро вдячна за відповідь...
Доброго дня! Скажіть будь-ласка, я одружуюсь, мій наречений похресник мого батька, що нам потрібно робити?
Чи можуть чоловік з дружиною бути хрещеними батьками?
чи може хрещений батько одружитися із матірю дитини і навпаки
Скажіть, будь ласка, як людині реагувати на будь-яку похвалу?
Слава Ісусу Христу! Що Святі Отці радять для боротьби з гординею?
Доброго дня.Скажіть будь-ласка, чи можна в неділлю займатися рукоділлям, зокремо в"язати, вишивати? Заздалегідь дякую за відповідь.
чи можуть хрещений батько одружитися з хрещеною матирью в майбутньому???
powered by smfaq