Відбулися єпархіальні збори духовенства Черкасьої єпархії

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.75 [2 Голоса (ів)]

IMG 1363

2 жовтня відбулися єпархіальні  збори духовенства Черкасьої  єпархії. Проведення зборів очолив  митрополит Черкаський і Чигиринський  Іоан. На зібранні було розглянуто ряд питань, що стосуються життєдіяльності Православної Церкви на Черкащині.

Особливу увагу владика Іоан звернув на необхідності активно допомогати українській армії. У звязку з цим до священослужителів звернувся Черкаський волонтер Віталій Романович Бойко, який разом із нашою Православною Церквою Київського Патріархату на Черкащині, з благословення владики Іоана, веде актину волонтерську діяльність по допомозі нашим військовим. Віталій Романович на минулому тижні побував у зоні АТО, куди відвозив палатки та інші речі, зібрані небайдужими Черкащанами для Черкаського батальйону, а на зборах він висловив своє бачення подальшої спільної діяльності священослужителів та вірян по допомозі українським військовим, пораненим солдатам-героям, та сім’ям тих військових, які загинули на війні.

Разом із Черкаським батальйоном на сході України постійно несуть священиче служіння два свящиники із Черкаської єпархії. Своїм досвідом духовної підтримки військовослужбовців поділився протоієрей Миколай Теплуха,  який два тижні перебував у зоні АТО і на днях повернувся на Черкащину.

Під час зборів митрополит Іоан оголосив про утворення при Черкаському єпархіальному управлінні Відділу Соціального Служіння та Благодійності. Головою новоутвореного відділу Владика Іоан призначив священика Василія Макогона.

Єпархіальні збори завершилися спільною молитвою до Пресвятої Богородиці.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео