У Черкасах освячено новозбудований храм

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.80 [5 Голоса (ів)]

IMG 1291

28 вересня 2014 року митрополит Іоан звершив освячення новозбудованої церкви Святителя Миколая у м.Черкаси в районі площі 700-річчя. По завершенні чину освячення у храмі було відслужено Божественну літургію. У святковому Богослужінні Високопреосвященнійшому Владиці співслужив настоятель парафії, протоієрей Ігор Ярославський, а також протоієрей Михаїл із Львівщини, протоієрей В’ячеслав із Кіровоградщини та священики Черкаської єпархії.

З благословення Святійшого Патріарха Філарета за заслуги з відродження духовності в Україні та утвердження Української Помісної Православної Церкви протоієрея Ігоря Ярославського було нагороджено Орденом Святого Миколая Чудотворця. Орденом Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого III-го ступеня  було нагороджено диякона храму, отця Димитрія Ярославського, а також Скибу Григорія Миколайовича та Бурячинського Володимира Степановича. Патріаршими та Архієрейськими Грамотами були нагороджені прафіяни, які брали активну участь у будівництві храму.

На святі був присутній заступник голови Черкаської ОДА Коваль Віталій, який привітав настоятеля парафії та громаду із освяченням церкви та подарував ікону Пресвятої Богородиці. Привітання та ікону Святителя Миколая парафії подарували козаки, які також завітали на свято.

В кінці літургії парафіяни храму привітали свого настоятеля із завершенням будівництва церкви та із високою церковною нагородою, яку отримав отець Ігор з благословення Святійшого Патріарха Філарета.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео