У одній із черкаських шкіл запрацював Козацький ліцей

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [3 Голоса (ів)]

Справжніх козаків та козачок віднині виховуватимуть у Черкасах: тут на базі загальноосвітньої школи №6 відкрили ліцей.

Нині за його парти сіли 28 школярів з числа восьмикласників. Є серед них і дев’ятеро дівчат. Вони на рівні з хлопцями опановуватимуть усі тонкощі козацького життя, а ще – гартуватимуть свою силу і дух. Усі школярі мають спеціальну шкільну форму. На її пошиття власними коштами допоміг голова черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко.

 

Як розповів обласний очільник, ідею створення такого ліцею йому запропонували під час зустрічі з козацьким активом області. Уже в наступному році, сподівається, новостворений ліцей увійде в структуру Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького.

За словами директора ЗОШ №6 Ірини Кравченко, першими учнями ліцею стали восьмикласники, оскільки саме на цьому етапі навчання в школах розпочинається допрофільна підготовка й можливе введення спецкурсів.

Перший урок у новому навчальному році новоспеченим козакам і козачкам провели митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан, голова ОДА Юрій Ткаченко, виконувач обов’язків ректора ЧНУ імені Б. Хмельницького Олександр Черевко, генерал-осавул Українського козацтва, крайовий отаман Черкаського крайового отаманства Олександр Зайцев та отаман вільного козацтва Холодного Яру Олег Островський, який нині бере участь в антитерористичній операції на Сході.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео