Митрополит Іоан помолився за правоохоронців, які загинули під час виконання своїх службових обов’язків

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

IMG 0269

   Сьогодні , 22 серпня, особовий склад УМВС України в Черкаській області вшанував співробітників, що загинули під час виконання службових обов’язків. Світла пам’ять про них не вмирає, вона буде жити вічно.

Кожного року правоохоронці збираються на подвір’ї будівлі УМВС, де встановлено пам’ятник загиблим співробітникам міліції, щоб висловити глибоку вдячність усім, хто не вагаючись віддав своє життя, залишившись вірним Присязі, своєму народу та зберіг міліцейську честь.

Біля обеліску пам'яті зібралися близькі, рідні та колеги загиблих. Вшанувати світлу пам'ять мужніх працівників міліції, які загинули під час виконання свого службового обов’язку прийшли: заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації – керівник апарату Віталій Коваль та митрополит Черкаський і Чигиринський Владика Іоан.

Владислав Пустовар висловив щирі співчуття та зачитав присутнім зверненням Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова до батьків Рижака Володимира - співробітника спецбатальйону «Шахтарськ», який народився на Черкащині та нещодавно загинув, захищаючи нашу Батьківщину в зоні проведення антитерористичної операції.

До слів співчуття приєднався заступник голови Черкаської ОДА Віталій Коваль: - «Коли йде мова про втрату життя правоохоронця в мирний час, це і не зрозуміло, і не усвідомлено, і нічим не поясниш. Якщо трапилось лихо, біда, яка приходить в дім, то першим за допомого ми звертаємось до працівника міліції, до людини в пагонах. Інколи не усвідомлюючи певні речі, можна дорікати стосовно роботи правоохоронців, стосовно їхньої поведінки, але ми завжди звертаємось до Вас. Ті люди, які забрали життя Ваших колег понесуть земну і небесну кару, тому що життя це те найсвятіше, що Бог дарував людині. Низько уклоняюсь пам’яті загиблих працівників міліції, а сім’ям загиблих правоохоронців бажаю віри в світле, віри в Бога, віри в Україну.

Присутні вшанували загиблих правоохоронців хвилиною мовчання. В пам'ять про колег, життя яких забрали злочинці, було проведено молебень за упокій душ померлих, після якого відбулося покладання квітів.

Правоохоронці Черкащини постійно гідно виконували свої професійні обов’язки і далі продовжуватимуть вести нещадну боротьбу зі злочинністю, тому жертва міліціонерів, які загинули від рук злочинців під час виконання своїх службових обов’язків не є марною, нащадки ніколи не забудуть їх величний подвиг, а родини загиблих правоохоронців завжди будуть отримувати дієву допомогу і щиру підтримку в колі великої сім’ї Черкаської міліції.

Джерело: Сайт УМВС України в Черкаській області

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео