Черкаський добровольчий автобатальйон готовий допомагати побратимам на Сході країни

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

1408629900 1

   День військової частини 21 серпня відзначили у нещодавно створеному Черкаському автобатальйоні. Привітати бійців зі святом завітала голова обласної ради Валентина Коваленко.

 

Батальйон було сформовано близько місяця тому із добровольців. Наразі він дислокується в Черкасах на базі військової частини, а незабаром доставлятиме вантажі в зону бойових дій. Батальйон нараховує близько 400 осіб, – справжніх чоловіків-патріотів, готових виконати священний обов’язок – захистити власну Батьківщину та рідних.

На плацу їх щиро вітали із днем частини та бажали божого заступництва й удачі представники Центрального управління забезпечення паливно-мастильними матеріалами Збройних Сил України Тилу Збройних Сил України, митрополит Іоанн зі священнослужителями, представники спілки ветеранів-інтернаціоналістів, а також співак Олександр Недобор.

– Спасибі вам, дорогі чоловіки і жінки, за вашу мужність та стійкість, за ваш щирий патріотизм. Кожен з вас як ніхто розуміє, що захищати свою рідну державу, її кордони від ворога в оцій російсько-українській неоголошеній війні – це священний обов’язок кожного свідомого українця… Спостерігаючи за сьогоднішніми подіями часом «опускаються руки», наступають хвилини депресії, але, дивлячись на вас – в душі міцніє надія та щира впевненість, що ми таки переможемо! Ваша місія надзвичайно небезпечна, адже доведеться довозити важливі вантажі в «найгарячіші» точки східного фронту, тож хочеться найперше побажати вам якнайшвидше повернутися живими й здоровими до нас, до власних родин, – наголосила Валентина Коваленко, звертаючись до бійців автобатальйону.

Окремим військовослужбовцям з’єднання присвоїли чергові звання і вручили Почесні грамоти.

Джерело: Черкаська обласна рада

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео