Черкащина відзначила прикордонників, що служили у АТО

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

IMG 0094

   Очільники Черкащини привітали майбутніх прикордонників із посвяченням у курсанти Навчального центру Держприкордонслужби та відзначили військових, які повернулись із АТО. Привітав прикордонників і митрополит Черкаськитй і Чигиринський Іоан та благословив воїнів на вірне служіння Україні та українському народу.

Дві позитивні події зібрали городян на центральній площі міста Черкас. Одна з них – вручення погонів вихованцям Оршанецького центру, які через тиждень складуть присягу на вірність Україні. Як зазначив голова Черкаської ОДА Юрій Олегович, ці 116 хлопців і дівчат є справжнім патріотами, адже не дивлячись на буремні події у країні, вони не злякались військової служби.

Радісно містяни вітали героїв державної прикордонної служби, які повернулись з «гарячих» кордонів, що на сході України. Усього в зоні АТО служили 733 прикордонники Оршанецького центру. На жаль, не всі повернулись з війни, 13 чоловік назавжди залишаться у пам’яті черкащан, як герої нашого часу. За відзнаку у захисті державних кордонів понад 200 прикордонників отримали нагороди, серед яких державна нагорода «За військову службу України», «За мужність в охороні державного кордону», «Відмінний прикордонник», ювілейна відзнака «60 років Черкаській області», почесні грамоти та годинники з прикордонною символікою.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео