Автомайданівці подарували батальйонові «Азов» пікап

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голоса (ів)]

IMG 0019

   Автомобіль «Ніссан Навара» черкаські автомайданівці, скинувшись, придбали для спецбатальйону МВС України «Азов».

– Наразі багатьом нашим побратимам у зоні АТО доводиться їздити на спецзавдання... на автобусах, – розповів боєць батальйону Олег Петренко. – Це незручно і небезпечно. Взагалі, у добровольчих батальйонах із транспортом досить сутужно. Бракує броньованих транспортних засобів, важкого озброєння. Тому доводиться транспортом забезпечувати себе самим. Три тижні тому я поставив перед собою завдання: зробити для свого батальйону автомобіль. І за допомогою хлопців із Автомайдану це питання вирішив.

За словами Олега Петренка, у гарячих точках автомобілі пікап – своєрідний «тренд». Вони забезпечують мобільне пересування бойового складу, можливість установки кулемету, допомога у виконанні тактичних завдань у бойових умовах. Автомайданівці допомогли фінансово, пригнали автомобіль, хлопці з клубу «4х4» (любителі позашляхової їзди) своїми руками зміцнили машину і зробили її більш придатною для зони бойових дій. Активісти також заповнили багажник «Ніссана» допомогою для бійців «Азова».

Сьогодні новопридбаний автомобіль (разом із особистими автівками вояків) освятив митрополит Черкаський і Чигиринський  Іоанн. Завтра пікап уже буде у розташуванні батальйону.

Джерело: Прочерк 

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео