Це не АТО, - це ВІЙНА!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [3 Голоса (ів)]

P7162694

    Ці слова прийшлося багато раз чути від воїнів, до яких на цей раз вирушили духовенство та волонтери Черкащини, а саме прикордонників – моряків, що охороняють кордони на Азовському морі, та військових південної частини зони АТО, які дислокуються на південних блокпостах та позиціях. У поїздці взяли участь митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан, військовий капелан Черкаської єпархії прот. Анатолій Лещенко, голова Драбівської районної ради Дзега Володимир Дмитрович та волонтери міст Золотоноші і Городища. Воїнам повезли 40т гуманітарної допомоги, в т.ч. продукти харчування, бутильовану воду, закрутки, консервацію, засоби гігієни, медикаменти та амуніцію.

На в’їзді у м. Маріуполь відбулася зустріч з керуючим Донецької єпархії УПЦ КП, високопреосвященнійшим архієпископом Сергієм, та духовенством Донецької єпархії прот. Уаром та ієреєм Романом. Воїнам прикордонникам було освячено зброю, катера охорони, та базу розташування, а також проведено відеолекцію про хибність Московської ідеї Руського Міра, що лежить в основі сепаратизму та агресії Росії проти України.

Чулися нарікання від воїнів та бойових командирів на вище командування та керівництво держави про приховування втрат Української Армії в бойових діях та на їх неадекватну реакцію. Надвечір надійшла інформація про сотні загиблих та сотні поранених наших бійців у результаті обстрілів з установок «Град» та їм подібних. Камазами вивозили частини тіл загиблих. Терористи не можуть володіти такою технікою. Це є техніка регулярних збройних сил Росії.

З воїнами-учасниками АТО було проведено молебень за загиблими та за перемогу Українського війська, окроплено свяченою водою та проведено щиру духовну бесіду. Учасники цієї поїздки стали очевидцями схоплення сепаратиста – місцевого комуніста, який вів деструктивну агітацію на одному з заводів Маріуполя, та доставлення його в штаб АТО.

Приємною несподіванкою стала зустріч серед бійців видатної особи Євромайдану – Володимира Парасюка.

Владиці Сергію, архієпископу Донецькому та Маріупольському було передано від голови Управління духовно-патріотичного виховання у Збройних Силах та інших військових формуваннях України, прот. Димитрія Садов’яка молитовники для військових, від архієпископа Олександра (Решетняка) багато ікон Спасителя, Матері Божої та святих у дерев’яних рамках для розміщення їх на блокпостах наших воїнів.

Щиру подяку від імені воїнів, що одержали цю допомогу, висловлюємо жителям та волонтерам м. Черкаси, Драбівщини, Золотоніщини, Уманського, Корсунь-Шевченківського та Городищенського р-нів, які долучилися до збору гуманітарного вантажу.

 

   Відділ духовно-патріотичного виховання у Збройних Силах та інших військових формуваннях України Черкаської єпархії УПЦ КП.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео