В Оршанці похоронили майора Ігоря Петріва

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.50 [1 Голос]

 

15 липня в навчальному центрі Держприкордонслужби попрощалися із майором Ігорем Петрівом

, який загинув в зоні антитерористичної операції. Ще із перших днів загострення ситуації на сході України майор-прикордонник відправився туди в складі мотоманевреної групи. Повернутися звідти живим йому не судилося. Минулої суботи він підірвався на міні, повертаючись у їхній прикордонний табір після супроводу на БТР-і загиблого днем раніше командира Ігоря Момота. У нього залишилися дружина та донька. Обласна влада посмертно відзначила його нагородою «За заслуги перед Черкащиною».

 

Чин Похорону очолив митрополит Іоан.

Біографія Ігоря Петріва

Петрів Ігор Олександрович народився 13 жовтня 1967 року в місті Лахденпох’я, республіка Карелія.

Після закінчення школи його призвали на строкову військову службу. Відслуживши, залишився служити за контрактом і потравив у 76-ий гвардійський танковий полк 20-ої танкової дивізії Північної Групи Військ, який на той час дислокувався на території Польщі.

У 1991 році 76-ий Гвардійський Оршанський орденів Суворова, Кутузова і Олександра Невського танковий полк було виведено з Польщі на Черкащину, а з 1 травня 1992 року передано у розпорядження Державного комітету у справах охорони державного кордону України, де Ігор Петрів і продовжив свою службу.

У 1994-ому році закінчив Інститут прикордонних військ України і у званні лейтенанта повернувся в Навчальний центр.

У 2002 і 2011-ому роках Адміністрацією Державної прикордонної служби України нагороджений медалями «За бездоганну службу» ІІ та І ступеня, має багато інших відзнак Адміністрації Державної прикордонної служби України та Навчального центру.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!!!

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео