ЗБОРИ ДУХОВЕНСТВА ЧЕРКАСЬКОЇ ЄПАРХІЇ

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

IMG 7875   10 квітня  у Свято-Троїцькому кафедральному  соборі м.Черкаси відбулися єпархіальні  збори духовенства Черкаської  єпархії. На зборах було розглянуто  ряд питань, що стосуються життєдіяльності  Православної Церкви на Черкащині. Збори очолив митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан.

 

Протокол зборів

ЗБОРИВ ДУХОВЕНСТВА ЧЕРКАСЬКОЇ ЄПАРХІЇ 
Української Православної Церкви Київського Патріархату

Присутні :  Керуючий Черкаською і Чигиринською єпархією УПЦ КП

                      митрополит Іоан -голова зборів;

                    Секретар Черкаської і Чигиринської  єпархії прот.Володимир Зайко;

                     Духовенство Черкаської і Чигиринської  єпархії 

Робота зборів:

1.Збори  розпочалися із молитви до  Святого Духа «Царю Небесний.»

2.Звернення митрополита Іоана до духовенства єпархії.

Владика Іоан розповів про значення діяльності церкви в революції гідності, та відмітив діяльність священиків, які були на барикадах та брали активну участь у діяльності Євромайдану. Зокрема з благословення Святійшого Патріарха Філарета  медаллю Св.Вмч.Георгія Переможця нагородженні наступні священики: прот.Андрій Гаргат, прот.Ярослав Гика, ієр.Ігор Гоцуляк, ієр.Андрій Грищенко, прот.Анастасій Мазурок, ієр.Сергій Кошелюк. Також орденом Св.кн.Володимира Великого IIIст. нагороджений прот.Ігор Ярославський за спорудження церкви Св.Миколая У Черкасах.

3. Ухвалили:  ЗВЕРНЕННЯ ЗАГАЛЬНИХ ЗБОРІВ ДУХОВЕНСТВА ЧЕРКАСЬКОЇ ЄПАРХІЇ Української Православної Церкви Київського Патріархату 
до духовенства та віруючих УПЦ (Московського Патріархату) на Черкащині з приводу необхідності невідкладного подолання розділення Православної Церкви в Україні і утворення єдиної Помісної Православної Церкви.

Митрополит Іоанн доручив священикам донести дане звернення до духовенства та вірних УПЦ МП на Черкащині та до представників влади міст та сіл Черкащини.

4. Слухали: Слово митрополита Іоана про зміни в складі духовенства Черкаської єпархії та указ про чергові священичі нагороди ряду священиків єпархії з нагоди свята Воскресіння Христового.

5. Слухали: Виступ протоієрея Анатолія Лещенка про соціальне та пенсійне забезпечення.

6. Слухали: Виступ ієрея Василія Паплика про організацію та діяльність дитячих недільних шкіл на Черкащині. Митрополит Іоан доручив організувати недільні школи на тих парафіях єпархії, де вони ще не діють.

7. Слухали: Виступ ієрея Володимира Педька про молодіжні Православні табори. Отець Володимир розповів про загальоукраїнські табори та табори в межах Черкаської єпархії, проведення яких планується в цьому році та закликав священиків долучатися до активної праці із православною молоддю.

8. Спільними зусиллями духовенства та вірних УПЦ Київського Патріархату на Черкащині було зібрано кошти для української армії.

9. Відбулася сповідь духовенства єпархії.

10. Єпархіальні збори духовенства завершились молитвою до Пресвятої Богородиці.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео