Черкаська делегація у Києві обговорила кандидатуру нового губернатора

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

pres

   Сьогодні представники громадськості у службовому приміщенні при Свято-Троїцькому соборі обговорювали кандидатуру на призначення голови Черкаської обласної державної адміністрації. Опісля делегація відбула до Києва, щоб донести думку громадськості до центральної влади.

      Відбулась зустріч з Міністром Кабінету Міністрів України Семерак Остапом. Делегація у складі митрополита Черкаського і Чигиринського Іоана, голови обласної ради Валентина Коваленко, нардепа Леоніда Даценко, члена президії народної ради черкащини Юрія Сушко, кореспондента газети «черкаський край» Володимира Лимаренко, донесла думку громадськості, яка на засіданні Черкаської обласної народної ради затвердила кандидатуру очільника обласної «Батьківщини» Анатолія Бондаренка на посаду голови облдержадміністрації. Якщо буде відмовлено щодо його призначення, то ми сподіваємося почути аргументацію. До Києва поїхали за ініціативи Юрія Ткаченка. Запропонувала його кандидатуру партія «УДАР». Він насправді не претендує на посаду губернатора, а відмовляється від неї на користь Анатолія Бондаренка.

Черкаській громаді важливо не допустити призначення на посаду керівника області одіозних і суперечливих постатей. Таких осіб громада не сприйме.

Кабмін також поставив задачу «УДАРу» до наступного тижня визначитися зі своїм претендентом на посаду губернатора. Міністром Кабміну обіцяно донести до політичних сил, які причетні до призначення голови ОДА, бажання громади.

Прес-служба Черкаської єпархії

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео

НАША КНОПКА

Інформаційне управління Черкаської єпархії

 
 
ioan2018 Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН

   Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН, (в миру Олег Васильович Яременко)...

Читати далі...