Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /home/pravc164/public_html/images/volod1
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the foldThere was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/volod1

1025-ліття Хрещення Київської Руси-України

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.38 [4 Голоса (ів)]

   3 ГОЛОВНА28 липня, в неділю шанування памяті святого рівноапостольного князя Володимира, паломники черкащини взяли участь у столичному святкуванні 1025-ліття Хрещення Київської Руси-України.

 

Божественну літургію в цей величний день у Володимирському Соборі очолив Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. З ним співслужили Предстоятель Чорногорської Православної Церкви Блаженнійший Архієпископ Цетіньський і Митрополит Чорногорський Михаїл та понад 40 архієреїв, серед яких також митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан.

По завершенні святкової літургії, від Собору до памятника Святому Володимиру - відбулася Хресна хода, в якій близько 25 тисяч віруючих взяли участь, з яких в тому числі понад 2 тисячі священнослужителі.

На молебні перед Рівноапостольним Володимиром віруючі проспівали величання Святому і Святійший скропив всіх святою водою.

По завершенні Патріарх Філарет звернувся до всіх словом: « Сьогодні наші Церкви роз’єднані, але ми твердо віримо, що недалекий той час, коли всі православні Церкви в Україні воз’єднаються в одну Помісну Православну Церкву. Тому будемо йти один одному на зустріч, не ворогувати один з одним, особливо православні. А навпаки, пам’ятати слова Господа Ісуса Христа: « По тому будуть пізнавати, що ви мої учні, якщо будете мати любов між собою». Ще дуже важливо, до чого нас закликає і Господь, і апостоли, і князь Володимир. До того, щоби ми боролися з гріхами в собі самих, а не в ближніх наших. Якщо ми будемо очищатися самі від гріхів, то тоді і Господь допоможе, і благословить кожного, кожну сім’ю, а в цілому нашу Українську державу.»

Підготував протоієрей Сергій Нікітін /м.Канів/

{gallery}volod1{/gallery}

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео

НАША КНОПКА

Інформаційне управління Черкаської єпархії

 
 
ioan2018 Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН

   Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН, (в миру Олег Васильович Яременко)...

Читати далі...