Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /home/pravc164/public_html/images/lk
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the foldThere was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/lk

До храму Святої Тройці с.Мліїв було привезено ікону Святителя Луки Кримського

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

 

     10 березня 2013 р.( у неділю м'ясопусну ) з благословення  митрополита Черкаського та Чигиринського Іоана  з Черкас з парафії  Сергія Радонезького та  Всіх Святих землі Української  до храму Пресвятої Тройці с.Мліїв  Городищенського району було привезено ікону  Святителя Луки Кримського із часточкою облачення та часточкою гробу цього великого сповідника Христового.

     Ця ікона була передана на Черкащину 29  вересня 2012 р. архієпископом Кримським і Сімферопольським Климентом. В Мліїві ікону зустрічав настоятель Свято-Троїцької парафії прот. Микола Сакундяк,  священики, та прихожани. Хресним ходом ікона була принесена до храму, після чого було звершено Божественну літургію. Проповідь виголосив прот. Ігор Ярославський настоятель парафії Сергія Радонезького і  Всіх Святих землі Української . Отець Ігор розповів про Святителя Луку Кримського, життя та діяльність якого були тісно пов’язані із черкащиною. Після Божественної літургії був відслужений акафіст до Святителя Луки Кримського з освяченням єлею.
    Зі словами подяки  правлячому архієрею митрополиту Іоану, священикам і мирянам  звернувся  настоятель о. Микола. Він подякував за можливість прикластися до великої святині і за підтримку священиків , які прибули до Мліїва, наоголосивши на тому, що такі спільні служби роблять великий внесок в розбудову Київського Патріархату на Черкащині.

{gallery}lk{/gallery}

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео

НАША КНОПКА

Інформаційне управління Черкаської єпархії

 
 
ioan2018 Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН

   Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН, (в миру Олег Васильович Яременко)...

Читати далі...