Нові ініціативи КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ, які несуть загрозу для українського суспільства

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

    19 лютого 2013 року у Верховній Раді України зареєстровано законопроект № 2342 «Щодо запобігання та протидії дискримінації в Україні», який є найбільш небезпечним, як для традиційної сім’ї в Україні так і для широкої громадськості і релігійної спільноти.

Про загрозу даного законопроекту йдеться в інтернетвиданні UAINFO:

Азаров бросился на защиту гомосексуализма. С чего бы?

П`ЯТЬ ГОЛОВНИХ НЕБЕЗПЕК НОВОЇ ГОМО-ІНІЦІАТИВИ УРЯДУ


Уряд Миколи Азарова 19 лютого 2013 року подав до Верховної Ради України відверто прогомосексуальний законопроект № 2342. Назва – «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання та протидії дискримінації в Україні». Отже, в чому реальна небезпека та трагедія цього законопроекту?

1. У разі ухвалення закону, вперше в Україні на законодавчому рівні з’явиться поняття «сексуальна орієнтація» (зміна статті 2 Кодексу законів про працю). Після цього уряд і парламент не можна буде спинити від подібних і ще гірших ініціатив. Далі слідуватиме надання додаткових прав представникам сексменшин (легалізація одностатевих «шлюбів», всиновлення ними дітей) та повне зелене світло для ЛГБТ, які не тільки руйнують сім`ю, але і всі підвалини здорового суспільства.

2. Вводяться безпрецедентні поняття на законодавчому рівні, а саме – непряма дискримінація, оголошений намір про дискримінацію, підбурювання до дискримінації, пособництво у дискримінації (ст. 1 та 5 ЗУ Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні).

Що це означає? Це означає, що все, що ви могли б зробити чи не зробити і це кимось із представників сексменшин буде представлено як непряма дискримінація – то це вже буде вважатися дискримінацією – прямою, непрямою, наміром чи підбурюванням! 

Або якщо Ви захотіли сказати в церкві чи в робочому колективі, що гомосексуалізм це гріх чи збочення, то це буде розцінено не тільки як намір про дискримінацію, але і підбурювання цілої громади до дискримінації. І тоді ви не просто за це понесете звичайну відповідальність, але адміністративну і навіть кримінальну.

3. Законопроектом розширено рівні відповідальності включно із кримінальною. Якщо чинний закон передбачає лише відповідальність, яка передбачена законом, то цим законопроектом вже чітко передбачені можливі форми відповідальності, а саме адміністративна, цивільна і кримінальна (ст. 16 ЗУ Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні). І що найгірше, свою невинуватість будете зобов`язані доводити Ви, а не представник сексменшин.

4. Одна з найгірших гомосексуальних ініціатив у ст. 60 Цивільного процесуального кодексу України, а саме – у разі наведення позивачем фактів, які дозволяють припустити, що мала місце дискримінація, обов'язок доказування необґрунтованості позовних вимог у цій частині покладається на відповідача. Тобто, вже не геї будуть змушені доказувати, що ви їх дискримінували (наприклад, під час церковної проповіді назвали, що це гріхом чи збоченням). А вже священнослужитель буде зобов'язаний доводити, що він нікого не дискримінував. У разі запровадження цієї норми слід чекати величезну кількість позовів і найперше до священнослужителів та всіх моральних людей чи організацій.

Це реальний спосіб для сексменшин закрити рота всім, хто скаже, що вони «не такі»!

5. Законом вводиться чітка заборона для ВСІХ, а саме: органам державної влади і місцевого самоврядування, їх посадовим особам, юридичні та фізичні особи, тобто, звичайним громадянам, здійснювати будь-яку дискримінацію, намір про дискримінацію, непряму дискримінацію, підбурювання до дискримінації (ст. 6 ЗУ Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні).

Ось вам і принцип закритого рота! 

Отже, друзі, хто думав, що нам ще далеко до Сполучених Штатів чи до Західної Європи, де вже священнослужителі та люди доброї совісті бояться говорити, що гомосексуалізм – це гріх? «Ласкаво просимо» до такої ж України у разі прийняття законопроекту №2342!

Що можна робити в такій ситуації? Головне не мовчати і не бути байдужими! Що найменше – дайте цю статтю іншим, починайте кампаній у соціальних мережах, пишіть листи Президенту, головам фракцій Верховної Рад, робіть пікети і все, що можливо! Тільки не мовчіть!

 

Сергій Гула   UAINFO

 

Не лишилася осторонь останніх ініціатив Уряду і наша Церква , зокрема   8 березня 2013 р. в Синодальній залі Київської Патріархії під головуванням Святійшого Філарета, Патріарха Київського і всієї Руси-України, відбулося чергове засідання Священного Синоду і в одному із журналів синоду йшлося про наступне:

ЖУРНАЛ № 12

СЛУХАЛИ:

Повідомлення Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета про внесення Кабінетом міністрів України до Верховної Ради України законопроекту № 2342 від 19 лютого 2013 р. «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання та протидії дискримінації в Україні».

ДОВІДКА:

19 лютого 2013 р. Кабінетом міністрів України внесено до Верховної Ради України законопроект № 2342 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання та протидії дискримінації в Україні».

Зазначеним законопроектом істотно розширюється тлумачення поняття дискримінації. Дискримінацією, серед іншого, може визнаватися критика з боку Церкви і суспільства аморального способу життя певних осіб та спільнот, об’єднаних таким способом життя.

На підставі досвіду впровадження та застосування подібного законодавства в інших країнах є підстави вважати його ланкою на шляху до легалізації аморального способу життя, до встановлення обмежень і покарань за публічну критику такого способу життя та осіб, які його практикують.

Подальшими кроками в цьому напрямку зазвичай стають легалізація так званих одностатевих шлюбів, впровадження в систему освіти, в тому числі для дітей молодшого віку, пропаганди позитивного ставлення до аморального способу життя, тощо.           

УХВАЛИЛИ:

1. Висловити глибоке занепокоєння з приводу подання Кабінетом міністрів України до Верховної Ради України законопроекту № 2342 від 19 лютого 203 р. «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання та протидії дискримінації в Україні».

2. Відзначити, що згідно Божественного Одкровення і вчення Христової Церкви людина не сама себе наділяє певними правами, а отримує їх від свого Творця. Тому визначені державними чи міжнародними законами права людини не повинні входити у суперечність з Божественним Законом.   

Такий погляд закріплений також і у важливих світських документах, зокрема у Декларації незалежності США, де сказано: «Ми виходимо з тієї самоочевидної істини, що всі люди створені рівними і наділені їхнім Творцем визначеними невідчужуваними правами, до числа яких відносяться життя, свобода і прагнення до щастя».

Тому для Церкви є неприйнятними сучасні прагнення шляхом встановлення певних законів віднести до числа основних прав людини те, що є противним природі людини та визначено Богом як важкий гріх, зокрема – встановити для одностатевих зв’язків суспільне заохочення у вигляді визначених для шлюбу прав, оголосити такі зв’язки цілком нормальними, формувати в суспільстві позитивне ставлення до них та накласти обмеження і покарання за критику аморального способу життя.

3. Доручити Патріарху Київському і всієї Руси-України Філарету звернутися з листом до Кабінету міністрів України та Верховної Ради України, в якому викласти позицію Київського Патріархату з порушеного питання.

Прес-служба Черкаської єпархії


Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео