Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /home/pravc164/public_html/images/antonivka
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the foldThere was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/antonivka

Про духовне життя православної громади у Антонівці

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

    Нещодавно у селі Антонівка Шполянського району розпочалося будівництво храму святого Димитрія Солунського УПЦ Київського Патріархату. 8 листопада митрополит Іоанн із архіпастирським візитом відвідував дану парафію та звершив чин освячення наріжного каменя та закладення капсули у фундамент храму св.вмч. Димитрія Солунського, що будується у Антонівці.

Згодом дійшло до того, що благочинний Шполянського району УПЦ МосковськогоПатріархату приїжджав до жителів села Антонівка зі святим словом просвіти: «Ви мені зламали всі плани, тож тепер я вимушений до вас прислати бандюків». Чинився тиск на життя парафії і з боку районної влади.

Проте, не зважаючи на тиск з боку районної влади та на погрози від православних братів із Московського Патріархату, будівництво храму продовжується, громада не розпорошилася, а, навпаки, духовно міцніє та зростає і свідченням цього є велика кількість людей, які цьогоріч зібралися у свято Богоявлення на освячення води. Священник Вадим Соломатін, звершивши святкові Богослужіння у Шполі, поспішив у Антонівку, щоби і тут святити воду та розділити радість свята Водохрещя із своїми духовними чадами. Всі бажаючі змогли окунутися в цей день у крижану освячену воду місцевої водойми. Отець Вадим привітав всіх жителів Антонівки із святами та побажав всім людям Йорданського благословення.  

Матеріал підготував священик Андрій Шпунт

{gallery}antonivka{/gallery}

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео

НАША КНОПКА

Інформаційне управління Черкаської єпархії

 
 
ioan2018 Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН

   Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН, (в миру Олег Васильович Яременко)...

Читати далі...