Храмове свято на парафії, що приєдналася до Української Православної Церкви Київського Патріархату, вийшовши з-під юрисдикції Московського Патріархату

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 2.75 [2 Голоса (ів)]

    6 жовтня свій престольний празник святкувала парафія Зачаття Іоанна Предтечі села Старосілля Городищенського району. Торжественне Богослужіння храмового свята вперше на цій парафії очолив митрополит Іоанн. Адже нещодавно ця парафія вийшла з-під юрисдикції Російської Православної Церкви в Україні(УПЦ Московського Патріархату) і приєдналася до Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Таким чином настоятель парафії і вся громада проявили свою українську свідомість і виявили любов до своєї Батьківщини і тепер вони, як і більшість українців, молитимуться рідною мовою за рідну Україну, владу, військо і український народ, а не за чужу «страну»; за свого Патріарха, а не за чужого «господина». І так само повинен поступити кожен священик і кожна громада, якій не байдужа доля України, і які люблять свою Батьківщину.

Розділити радість храмового свята зїхалось численне духовенство Черкаської єпархії. По завершенні Божественної літургії митрополит Іоанн нагородив Архієрейськими Грамотами тих прихожан храму, які беруть активну участь у житті парафії. По закінченні Богослужіння настоятель парафії протоієрей Василій Плешинець подякував митрополиту Іоанну, священикам та парафіянам за спільні молитви, піднесені до Господа.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео