Храмове свято на парафії, що приєдналася до Української Православної Церкви Київського Патріархату, вийшовши з-під юрисдикції Московського Патріархату

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 2.75 [2 Голоса (ів)]

    6 жовтня свій престольний празник святкувала парафія Зачаття Іоанна Предтечі села Старосілля Городищенського району. Торжественне Богослужіння храмового свята вперше на цій парафії очолив митрополит Іоанн. Адже нещодавно ця парафія вийшла з-під юрисдикції Російської Православної Церкви в Україні(УПЦ Московського Патріархату) і приєдналася до Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Таким чином настоятель парафії і вся громада проявили свою українську свідомість і виявили любов до своєї Батьківщини і тепер вони, як і більшість українців, молитимуться рідною мовою за рідну Україну, владу, військо і український народ, а не за чужу «страну»; за свого Патріарха, а не за чужого «господина». І так само повинен поступити кожен священик і кожна громада, якій не байдужа доля України, і які люблять свою Батьківщину.

Розділити радість храмового свята зїхалось численне духовенство Черкаської єпархії. По завершенні Божественної літургії митрополит Іоанн нагородив Архієрейськими Грамотами тих прихожан храму, які беруть активну участь у житті парафії. По закінченні Богослужіння настоятель парафії протоієрей Василій Плешинець подякував митрополиту Іоанну, священикам та парафіянам за спільні молитви, піднесені до Господа.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео

НАША КНОПКА

Інформаційне управління Черкаської єпархії

 
 
ioan2018 Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН

   Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН, (в миру Олег Васильович Яременко)...

Читати далі...