В Черкасах відбулася прес-коференція на тему: "Загроза державному суверенітету України з боку останніх ініціатив РПЦ."

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

2 жовтня в Черкасах у приміщенні готелю «Росава» відбулася прес-коференція на тему: "Загроза державному суверенітету України з боку останніх ініціатив РПЦ." У прес-конференції взяв участь митрополит Черкаський і Чигиринський Іоанн УПЦ Київського Патріархату, а також представники політичних та громадських організацій та представники Черкаських ЗМІ.

Приводом до проведення даної конференції послужила ініціатива проведення референдуму про «возз’єднання Росії, України та Білорусі», яка 21 вересня 2012 р. року отримала благословення і підтримку від голови Синодального відділу Московського Патріархату зі взаємодії Церкви і суспільства протоієрея Всеволода Чапліна.

Мета прес-конференції:

1. Роз’яснення того, що значить для України початок збору підписів, ініційований головою відділу зовнішньоцерковних відносин РПЦ, протоієреєм Всеволодом Чапліним у московському храмі Святителя Миколая, де він є настоятелем.

2. Викладення суті політичної єресі Московської Патріархії під назвою "Русскій мір" та демонстрація ходу її просування на Україні.

3. Обговорення можливості спростування потуг антиукраїнских сил по проведенню референдуму на скасування державності України.

 

Відкритий лист духовенства Черкаської єпархії УПЦ Київського Патріархату до Черкаської громадськості: "Загроза державному суверенітету України з боку останніх ініціатив РПЦ" (на 5 аркушах)

 

Незабаром на Україні, а також і на Черкащині розпочнеться збір підписів за створення "Єдіного і нєдєлімого русского міра", ідеологом якого є Кремлівські імперіалісти та Московська Патріархія Російської Православної Церкви. Метою цієї акції є збір підписів за звернення до президентів трьох країн - Росії, Білорусії та України, про проведення референдумів у їх країнах, щоб народ визначився, чи не проти він жити у новому союзі під іншою назвою ніж колишні імперії (Царська Росія та СРСР) у "Конфедеративному союзі слов’янських народів" http://www.interfax.com.ua/rus/main/118703/. На Україні вже можна побачити ознаки цього референдуму в політичних гаслах на банерах декого з промосковських олігархів, де фігурує ідея всенародного референдуму. Загроза полягає в тому, що на Україні діє багато проросійських осіб, які займають високі посади в уряді. Про це свідчать законопроекти про другу російську державну мову, про передачу Почаївської Лаври та інших святинь у власність УПЦ (Московського Патріархату), про надання церквам статусу юридичної особи, щоб заволодіти всім церковним майном релігійних громад. Вони впливають на політику в нашій державі, спрямовуючи політичні процеси проти її державності, деякі навіть не визнають існування такого народу, як українці. Ми для них «хохли», «бендеровці», та «холуї», якщо не «малороси». Загроза також у тому, що у владу просуваються спеціально невігласи, або такі, про яких сказав ще Тарас Шевченко: «…раби, підніжки, грязь Москви», ніби то немає серед українців справжніх фахівців та патріотів. Через це відбувається постійна дискредитація українських політиків, які нібито нездатні керувати державою без сильної московської руки.

Нещодавно на Черкащині провадився збір підписів за передачу Почаївської Лаври УПЦ (Московського Патріархату). Це назавжди відчужило би цю національну святиню від нашого народу і перетворило її на територію Росії, куди вже по закону не пускали б українців, якщо вони не належать до цієї конфесії. Коли провадився на Черкащині збір підписів їхнім духовенством та фанатичними віруючими, людям не говорилася справжня причина цього, а мовляв, щоб «не дісталася розкольникам», або інші казали, щоб «не дісталася Москві!» ( навіть така видумка лунала з їх вуст). І люди підписували папери, не знаючи, куди їх підписи можуть бути прикладені. Так і зараз вони та їм подібні, за поданим згори сигналом, з обманом та фальсифікаціями, можуть продати державу і народ, щоб зберегти для себе теплі місця та владу над народом, подібно до фарисеїв за часів земного життя Ісуса Христа.

Ми вже були в Радянському Союзі, пережили кілька голодоморів, репресії, знищення всього українського, у тому числі Української Автокефальної Православної Церкви з примусовим приведенням всіх до Російської церкви, або до розстрілу чи концтабору.

Тому ми не повинні дати себе одурити.

Хотілося б зараз бачити у духовенства УПЦ (Московського Патріархату) пробудження національної гідності, та свідому протидію зазіханню їх вищого Московського керівництва на державність та суверенітет українського народу під назвою "Русскій мір".

Оскільки УПЦ Київського Патріархату є релігійною, а не політичною організацією, ми не можемо здійснювати збір підписів за політичні гасла, тому духовенство Черкащини звертається до Вас, черкащан, з настановою та благословенням по всіх населених пунктах розпочати збір підписів проти входження України в конфедерацію трьох країн, за надання ініціаторам збору підписів у Москві статусу «персона нон грата» на Україні. Також необхідно вимагати у  відповідних державних органів якнайсуворішого засудження цієї акції, яка створює загрозу суверенітету України та видаленню з усіх державних установ українофобних агентів впливу Кремля.

Ми можемо самі розбудувати Україну у процвітаючу державу, якщо скористаємося настановою Божою: "Цар утримує край правосуддям, а людина хабарна руйнує його". (Приповісті Соломона 29:4)

Якщо перестанемо руйнувати наш край і правителі будуть правдою його будувати, то і на Україні у короткий час буде своє свято.

Закликаємо всі політичні сили відмовитися від взаємного обливання брудом, від фальсифікацій на виборах - не викривляйте Божої волі, інакше Бог покарає весь народ, в тому числі і найбільше - фальсифікаторів.

Закликаємо Черкащан припинити на виборах продаж своїх голосів, а значить і душ, за матеріальні цінності, бо "Яка ж користь людині, що здобуде ввесь світ, але душу свою занапастить? Або що дасть людина взамін за душу свою?" (Матв.16:26). Також звертаємось до християн: не проміняйте свого покликання бути дітьми Божими на горохову юшку, подібно до нерозумного Ісава: "І промовив Ісав: Ось я умираю, то нащо ж мені оте перворідство? І Яків дав Ісавові хліба й сочевичного варива. А той з'їв, і випив, і встав та й пішов. І знехтував Ісав перворідство своє". (Бут.25:32,34)

Закликаємо владу викорінити хабарництво з державного життя. Тоді Боже благословення буде з владою і народом і у всьому буде успіх.

 

Духовенство Черкаської єпархії УПЦ Київського Патріархату

На наступних чотирьох аркушах розміщені підписи духовенства Черкаської єпархії УПЦ КП.

joomlamodniyportal.ru  

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео