Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /home/pravc164/public_html/images/krym
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the foldThere was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/krym

Паломництво до Криму

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

З настанням літа в більшості планують відпочити біля моря. Так з 1 по 9 липня цього року відбулося паломництво до православних святинь Криму, в якому прочани поєднали духовне і фізичне оздоровлення. Хоча дорога була далекою, проте автобус був повний і з нетерпінням очікувалась сама подорож, яка розпочалась молебнем за подорожуючих. В дорозі знайомились один з одним, знаходили нових друзів.

По приїзді на Кримський півострів, цілий день провели біля моря, якого так довго очікували. Наступного дня, зранку, вирушили до Топловського Троїцько-Параскевського жіночого монастиря, біля якого прийняла мученицьку кончину Свята Параскева. Купалися в чудотворному джерелі, освяченому в честь імені Святої і просили в Бога та святих допомоги у вирішенні проблем в здоров’ї, сімейних, матеріальних та життєвих труднощів.

Щодня відвідуючи нові святі місця Криму, пізнавали глибше Святе Письмо, що: «Великі та дивні діла Твої Господи!»(Об’явлення 15:3): Бахчисарайський Свято-Успенський чоловічий монастир, Інкерманський Свято–Клименський печерний чоловічий монастир, Сімферопольський жіночий Свято–Троїцький монастир, де знаходяться мощі святителя Луки Кримського, Національний заповідник « Херсонес Таврійський» - місце хрещення Рівноапостольного князя Володимира, де у храмі Святого прочани мали можливість посповідатися у своїх гріхах та причаститися Пречистих Таїн Христових.

Також, кожен мав змогу відвідати інші цікаві історичні місця півострова, як: Нікітський ботанічний сад, «Ластівчине гніздо», мармурові печери та піднятися по канатній дорозі на одну з найкрасивіших вершин Криму – Ай-Петрі, яка в перекладі означає Святий Петро.

В неділю, останній день паломництва, пішою ходою вирушили до храму Святителя Миколая, що знаходиться у містечку Миколаївка. Там також мали нагоду посповідатися і причаститися. Цей день присвячений вшанування пам’яті святих Петра та Февронії Муромських, покровителів сім’ї. Батюшка відправив молебень Святим та окропив усіх свяченою водичкою, наголосивши, що кожна християнська сім’я повинна будуватися на фундаменті Слова Божого. Вже о четвертій вечора усі зібрались в автобусі і з молитвою вирушили додому.

Хотілося окремо сказати, що деяким паломникам пощастило навіть більше, тому що, щастя - це коли людина усвідомлює і не байдужа до свого спасіння. Адже справді подорож була особливою для тих, хто причастився Пречистих Святих Таїн. Саме слова Спасителя: «Хто тіло Моє споживає та кров Мою п’є, той має вічне життя»(Євангелія від Івана 6:54) - повинен пам’ятати кожен з нас. Сподіваємось, що всі, хто перебував у нашому подорожуючому «Автоковчезі» отримав те, чого прагнув. Зростаймо духовно, щоб Боже благословення перебувало з нами.

Слава Ісусу Христу!

Підготувала матушка Ольга Нікітіна

{gallery}krym{/gallery}

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео

НАША КНОПКА

Інформаційне управління Черкаської єпархії

 
 
ioan2018 Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН

   Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН, (в миру Олег Васильович Яременко)...

Читати далі...