У Черкасах відбувся Різдвяний міжконфесійний молитовний сніданок

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

12 січня 2022 р. відбувся Різдвяний міжконфесійний молитовний сніданок, організований і проведений спільними зусиллями Черкаської обласної ради християнських церков, ГО «Рух Реформації» та за активної підтримки численних небайдужих місцевих благодійників та меценатів, котрі виявили чуйність і розуміння до потреб християнського свідчення в нашому регіоні. Урочисту подію було присвячено святу Світлого Христового Різдва та нагоді подякувати Всевишньому за Його милості й щедроти, явлені Ним у попередньому році, та молитовно попросити благословення Божого на новий рік.

Вступне слово на початку заходу виголосив керуючий Черкаською єпархією Православної Церкви України, Його Високопреосвященство, митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан Яременко. У своєму зверненні архіпастир привітав усіх присутніх зі святом Різдва Спасителя, побажав Божого благословення та сприяння у всіх справах і починаннях, а також наголосив на необхідності якомога більш активного залучення мирян і представників місцевої політичної й бізнесової еліти до втілення проектів та реалізації соціально-орієнтованих ініціатив, які впроваджуються місцевою Радою церков задля більш ефективного донесення християнської Благої звістки до наших співгромадян.

Настоятель храму на честь святих Кирила і Мефодія м. Черкаси, протоієрей Андрій Шиманович, також привітав усіх учасників молитовного сніданку зі святом Різдва, запропонувавши тлумачення на один із ключових біблійних текстів із 1 Тим. 3:16, заразом нагадавши про унікальність, безпрецедентніст ь і неповторність події Боговтілення через пришестя у цей світ Ісуса Христа, яка повинна бути в осерді усіх святкових заходів, що відбуваються у Різдвяно-новорічний період.

Під час заходу співочі колективи християнських церков Черкащини порадували присутніх своїми піснеспівами, які у творчий спосіб піднесено прославили подію Різдва Христового. Водночас в рамках благодійного аспекту заходу було зібрано кошти для фінансової допомоги онкохворому керівнику волонтерської організації «Наш батальйон» В’ячеславу Скічку.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео