У місті Кам’янка на Черкащині освячено новозбудований Петро-Павлівський храм

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

Знакова подія відбулася на Черкащині. 18 вересня 2021 року у місті Кам’янка митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан освятив новозбудований Петро-Павлівський храм. По завершенні освячення у храмі було звершено святкову Божественну літургію.

За святковим богослужінням митрополиту Іоану співслужив архієпископ Олександр (Решетняк), настоятель парафії протоієрей Давид Чікаідзе, а також духовенство Черкаської єпархії. За богослужінням протоієрей Давид був удостоєний чергової священичої нагороди - палиці.

В кінці богослужіння митрополит Іоан, а також отець Давид висловили слова подяки фундаторам та меценатам новозбудованого храму. За вагомий особистий внесок у розбудову Помісної Української Православної Церкви митрополит Іоан, з благословення Блаженнійшого Митрополита Епіфанія, нагородив орденом святого великомученика Георгія Переможця міського голову Кам’янки Володимира Тірона та Віктора Березія. Високих церковних нагород також були удостоєні благодійники, які долучилися до будівництва храму.

Завершилася святкова подія торжественним козацьким многоліттям.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео