У ЧДТУ відзначили студенток-дизайнерок, які розробляли проєкти для музею майбутнього Собору на Площі 700-річчя Черкас

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

2c3cc5800ebbeb5266f253ac2e1dc026 XL

   15 червня 2021 року до Черкаського державного технологічного університету завітали представники духовенства Черкаської єпархії Православної Церкви України, аби вручити відзнаки студенткам-дизайнеркам ЧДТУ, які у межах навчальної програми розробили дизайн-проєкти  церковного музею на першому рівні церкви «Всіх святих землі Української», що нині зводиться на площі 700-річчя Черкас.

 

Залучення молоді до розроблення такого проєкту відбулося за ініціативи голови  благодійної організації «Благодійний фонд Преподобного Сергія Радонезького»  Володимира Зозулі та за сприяння керівництва Черкаського державного технологічного університету.

 – Черкаський державний технологічний університет завжди тішиться результатам фахової співпраці, адже без студентів не було б проєкту. Добре, коли є попит на молодих фахівців, які мають можливість продемонструвати свій талант. Сьогодні важливо, щоб студенти розвивалися та набували професіоналізму, а така співпраця надає можливості для самореалізації, – наголосив ректор ЧДТУ Олег Григор.

Після ознайомлення з п'ятьма різними дизайн-проєктами, які представили студентки освітньої програми «Дизайн середовища», Митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан  та протоієрей  Православної Церкви України, настоятель храму «Всіх Святих землі Української» Ігор Ярославський привітали авторок дизайн-проєктів та вручили відзнаки Єлизаветі Іщенко, Антоніні Циганок, Анастасії Мороз, Юлії Демчук, Каріні Шепель та керівнику проєктної групи – старшому викладачу кафедри дизайну ЧДТУ Григорію Депутату.

За результатами огляду та обговорення студентських робіт переможцем визнано проєкт  студентки групи ДЗ-72 Єлизавети Іщенко, який і буде втілено у Соборі. Митрополит Іоан від Черкаської єпархії подарував переможниці графічний планшет.

– Для нас це була особлива робота, адже ми вперше мали змогу попрацювати із сакральними об'єктами, а для молоді це виявилося чудовою нагодою продемонструвати своє індивідуальне сприйняття простору, – зазначив керівник проєктної групи Григорій Депутат.

Джерело: ЧДТУ

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео