Богослужіння у Лазареву суботу

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

У Лазареву суботу, 24 квітня 2021 року, митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан очолив Божественну літургію у Свято-Троїцькому кафедральному соборі Черкас.

Архіпастирю співслужило духовенство Черкаської єпархії. За Божественною літургією священнослужителі були удостоєні чергових священичих нагород. Зокрема, митрою було нагороджено протоієрея Миколая Бузницького, палицею нагороджено протоієрея Димитрія Горовенка, до сану протоієрея возведено ієрея Ігоря Мигаля, ієрея Ігоря Лозіцького та ієрея Олександра Мартиненка, а також камилавкою нагороджено ієрея Олександра Копаня.

В кінці літургії митрополит Іоан нагородив Медаллю за жертовність і любов до України воїна-захисника Дмитра Білоуса.

Перед величним святом входу Господнього в Єрусалим Свята Церква згадує про воскресіння Лазаря. Перш ніж увійти в Єрусалим, Ісус Христос приходить у Вифанію, щоб відвідати Марфу і Марію ‒ сестер Лазаря, які плакали і сумували за померлим братом.

Підійшовши до гробу, де був покладений Лазар, Він велить відвалити камінь від входу в печеру, возносить подячну молитву Отцю Небесному і наказує померлому: «Лазарю! Вийди геть» (Ін. 11: 43). Померлий чотириденний Лазар, тіло якого вже почало розкладатися, виходить, оповитий пеленами. І багато хто бачивши це, увірували в Христа.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео