У Кропивницькій єпархії освячено новий храм

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

2 1

   22 вересня 2020 року в Кропивницькій єпархії сталася знаменна подія – було освячено новий храм на честь святих праведних Іоакима і Анни у селі Якимівка Маловисківського району.

 

Освячення храму та богослужіння відбулося за участі трьох архієреїв – Високопреосвященнійшого митрополита Черкаського і Чигиринського Іоана, Високопреосвященнійшого архієпископа Полтавського і Кременчуцького Федора та Преосвященнійшого єпископа Кропивницького і Голованівського Марка, яким співслужило духовенство Кропивницької єпархії.

У своєму слові владика Іоан зазначив, що ми маємо чути Бога серцем і пускати Його в своє серце, бо початок премудрості – це страх Господній, якщо він є в серці, то це шлях до Царства Небесного. Господь сказав учням, наголосив владика, щоб вони раділи не тому, що зціляли, а тому, що будуть в Царстві Божому. Митрополит Іоан побажав, щоб ми всі жили в страху Божому, жили по заповідях Господніх в земному житті, а в кінці здобули Царство Небесне.

Прекрасний новоосвячений храм, ще одна перлина духовності краю, був побудований коштом групи місцевих фермерів-меценатів, що об’єдналися задля такої Богоугодної справи.

За заслуги перед Помісною Українською Церквою єпископ Кропивницький і Голованівський Марк нагородив фундаторів, меценатів, трудівників та активних парафіян відзнаками Православної Церкви.

Джерело

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео