Престольне свято парафії Успіння Пресвятої Богородиці села Червона Слобода

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

У величне дванадесяте свято Успіння Пресвятої Богородиці, 28 серпня 2020 року, відбулося торжественне богослужіння з нагоди престольного празника Успенського храму села Червона Слобода.

Божественну літургію в Свято-Успенському храмі звершив Черкаський благочинний протоієрей Андрій Шпунт у співслужінні настоятеля парафії ієрея Валерія Шкарбана.

Храм Успіння Пресвятої Богородиці у Червоній Слободі споруджено стараннями мецената Елеонори Левицької та її родини, та було освячено у жовтні 2019 року Блаженнійшим Митрополитом Епіфанієм у співслужінні архієреїв та духовенства із усіх куточків України.

Цьогоріч з нагоди престольного свята високими церковними нагородами були удостоєні віряни, які брали активну участь у будівництві храму. З благословення митрополита Черкаського і Чигиринського Іоана нагороди благодійникам вручив Черкаський благочинний протоієрей Андрій Шпунт. Головний меценат та голова парафіяльної ради Елеонора Антонівна Левицька, в свою чергу, висловила вдячність кожній людині, яка не стояла осторонь та долучалася до будівництва храму.

За підтримки мецената Елеонори Левицької, присутні у храмі віряни отримали в подарунок український церковний вісник «Помісна Церква» та книгу "Митрополит Василь Липківський. Відродження церкви в Україні 1917-1930", яку в кінці літургії презентував протоієрей Андрій Шпунт. Священик висловив вдячність Елеонорі Антонівні за підтримку у видавництві книги, а також за активну участь у житті Православної Церкви та підтримку різних церковних проектів.

Завершилося святкове богослужіння торжественним козацьким многоліттям!

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео

НАША КНОПКА

Інформаційне управління Черкаської єпархії

 
 
ioan2018 Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН

   Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН, (в миру Олег Васильович Яременко)...

Читати далі...