Неділя Всіх Святих Землі Української. Богослужіння у Троїцькому соборі Черкас

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

У Другу неділю після П‘ятидесятниці Православна Церква святкує пам’ять Всіх Святих Землі Української. В це свято у Троїцькому соборі Черкас звершувались дві святкові Божественні літургії. Першу літургію очолив благочинний Черкаського благочиння протоієрей Андрій.

 

Також в цей день Україна святкує День медичного працівника. Під час богослужіння у храмі духовенство та віряни молилися за медичних працівників, волонтерів та всіх людей, які допомогають медикам у час епідемії. По завершені богослужіння священик Андрій привітав медиків із професійним святом та побажав їм міцного здоров’я та Божого благословення у їхньому служінні.

 

О 9-ій годині відбулася онлайн-трансляція другої святкової літургії

https://www.facebook.com/soborch/videos/569009207324381/

Про свято Всіх Святих Землі Української

Кожен народ має своїх видатних заслужених мужів, яким віддає пошану, ставить їх сучасникам за приклад для наслідування. Кожному українцеві відомі такі імена як свята княгиня Ольга, святий князь Володимир, Ярослав Мудрий, Богдан Хмельницький, Іван Мазепа та багато інших. Це ті світочі духовного і суспільно-політичного життя нашої держави, які залишили яскравий слід в історії нашої самобутності.

Велике число заслужених мужів має і наша Свята Православна Церква, до якої ті мужі трудились, жертвували своє майно, життя і працю. Численний ряд борців за Святу Церкву, великих подвижників, учителів, проповідників, мучеників, що своїм героїчним життям залишили іншим гідний приклад до наслідування. Їх так багато, що Свята Церква немає спроможності кожного зокрема згадати, тому що не всі їхні імена відомі. Щоб нікого не образити в церковному календарі є дві особливі неділі: 1-ша неділя П’тидесятниці всіх святих і 2-га всіх святи землі української . Саме в ці неділі ми віддаємо належну шану всім знаним і незнаним святим і їх заслуги знає тільки Бог.

Особливу увагу ми приділяємо святим, що вийшли з нашого народу або на нашій землі здобували честь і спасіння у Господі. Рідними і близькими вони є тому, що подвигами своїми вони засвідчили, що український народ був і є здатний трудитися для Божої слави. Імена таких святих записані золотими літерами на небі і в історії нашого народу. Тому нашим прямим обов'язком є пишатися ними, їхні подвиги возвеличувати, їхні героїчні чесноти наслідувати.

 

Всі святі землі української, моліть Бога за нас!

https://www.facebook.com/priestandrii/posts/143444443987871

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео

НАША КНОПКА

Інформаційне управління Черкаської єпархії

 
 
ioan2018 Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН

   Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН, (в миру Олег Васильович Яременко)...

Читати далі...