Лікарі Черкащини отримали високі церковні нагороди

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

У третю неділю червня в Україні відзначається День медичного працівника. Напередодні свята, в п’ятницю 19 червня 2020 року, з благословення  Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, було нагороджено високими церковними відзнаками Черкаських лікарів.

Зокрема, за заслуги перед Помісною Православною Церквою, побожним народом та за жертовне служіння у збереженні дару життя, Орденами святого великомученика Пантелеймона відзначені:

Світлана Василівна Журба — головний лікар Черкаського обласного кардіологічного центру;

Андрій Валерійович Гуйда — хірур Черкаської обласної дитячої лікарні. Андрій Валерійович - воїн-захисник, який півтора року на Сході України оберігав суверенітет Батьківщини та рятував життя українських воїнів;

Олексій Володимирович Цапенко — хірург Першої Черкаської міської лікарні.

Високі церковні нагороди, з благословення митрополита Черкаського і Чигиринського Іоана, Черкаським лікарям вручили: в.о.секретаря Черкаської єпархії протоієрей Василій Макогін та Черкаський благочинний протоієрей Андрій Шпунт. У вітальному слові священники від імені Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнійшого Митрополита Епіфанія подякували всім медпрацівникам Черкащини за їхню жертовну та невтомну працю.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео