Лікарі Черкащини отримали високі церковні нагороди

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

У третю неділю червня в Україні відзначається День медичного працівника. Напередодні свята, в п’ятницю 19 червня 2020 року, з благословення  Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, було нагороджено високими церковними відзнаками Черкаських лікарів.

Зокрема, за заслуги перед Помісною Православною Церквою, побожним народом та за жертовне служіння у збереженні дару життя, Орденами святого великомученика Пантелеймона відзначені:

Світлана Василівна Журба — головний лікар Черкаського обласного кардіологічного центру;

Андрій Валерійович Гуйда — хірур Черкаської обласної дитячої лікарні. Андрій Валерійович - воїн-захисник, який півтора року на Сході України оберігав суверенітет Батьківщини та рятував життя українських воїнів;

Олексій Володимирович Цапенко — хірург Першої Черкаської міської лікарні.

Високі церковні нагороди, з благословення митрополита Черкаського і Чигиринського Іоана, Черкаським лікарям вручили: в.о.секретаря Черкаської єпархії протоієрей Василій Макогін та Черкаський благочинний протоієрей Андрій Шпунт. У вітальному слові священники від імені Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнійшого Митрополита Епіфанія подякували всім медпрацівникам Черкащини за їхню жертовну та невтомну працю.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео

НАША КНОПКА

Інформаційне управління Черкаської єпархії

 
 
ioan2018 Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН

   Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН, (в миру Олег Васильович Яременко)...

Читати далі...