РІЗДВЯНИЙ МОЛИТОВНИЙ СНІДАНОК

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

82043553 3903967826295602 7592487394520072192 o

   10 січня 2020 р. у Черкаській обласній філармонії відбувся традиційний Різдвяний молитовний сніданок, у котрому взяли участь представники різних християнських конфесій. З благословення митрополита Черкаського і Чигиринського Іоана, у заході взяли участь настоятель храму на честь святих рівноапостольних Кирила і Мефодія м. Черкаси, протоієрей Андрій Шиманович, та благочинний Смілянського району, настоятель храму на честь прпмц. Євгенії, протоієрей Богдан Степчук.

 

У своєму привітанні о. Андрій звернувся до присутніх із наступними словами: «Ні для кого не є секретом, що сучасне українське суспільство є розділеним за багатьма параметрами. І саме зустрічі у такому форматі важливі тим, що вони демонструють сучасному суспільству потенційну можливість зближення та консолідації, принаймні, між представниками різних християнських конфесій. Той факт, що сьогодні за одним столом сидять представники абсолютно різних церков та християнських традицій, є наочним прикладом того, що мирне та цивілізоване співіснування, котре базується на взаєморозумінні та взаємоповазі, є цілком можливим навіть в наш непростий час. Ніхто не приховує, що між нами є певні доктринальні відмінності. Це є очевидний факт. Проте, дякувати Богові, ми навчились фокусувати нашу увагу не на наших розбіжностях, а на тому, що може допомогти нам консолідувати наші зусилля задля успішного втілення в життя різноманітних суспільно значущих проектів християнського спрямування та змісту».

Крім того, під час зустрічі пастори та священики прочитали уривки зі Святого Письма, які пов’язані із подією Різдва Христового, після чого кожний долучив своє ґрунтовне тлумачення цих принципово важливих біблійних текстів.

Також у заході взяли участь Черкаський міський голова А. В. Бондаренко, ректор Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького О. В. Черевко, керуючий справами Черкаської ОДА О. О. Шабатін, а також численні представники місцевої влади, освітньої та культурної сфери. Також під час зустрічі творчі колективи, сформовані з представників християнських общин Черкащини, порадували усіх присутніх Різдвяними колядками та іншими музичними творами християнського змісту.

Під час другої, неофіційної частини молитовного сніданку учасники мали можливість познайомитись, поспілкуватись у неформальній атмосфері та обмінятись думками щодо облаштування майбутнього життя міста та області на основі базових християнських цінностей.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео