Митрополит Іоан вручив високі церковні нагороди воїнам в зоні проведення ООС

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

79729037 2613337058755740 8883210300594061312 o

   8 грудня поблизу передових позицій 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців після освячення і вручення ікони Пресвятої Богородиці - покровительки українських воїнів голова СУВД митрополит Іоан разом із своїм першим заступником прот. Тарасом Мельником привітав командира і всіх військовослужбовців 72 бригади із днем Збройних Сил України а також подякував Надзвичайному і Повноважному Послу Литовської Республіки в Україні Марюсу Януконісосу та голові Благодійного фонду «Корона князів Острозьких» Робертасу Габуласу за підтримку українських військовослужбовців.

 

З Благословення Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнішого митрополита Епіфанія голова СУВД митрополит Іоан вручив командиру і військовослужбовцям 72 ОМБр церковні нагороди Православної Церкви України - Орден Святителя Миколая і медалі “За жертовність і любов до України” відповідно. Серед нагороджених військовослужбовець Іван Терещенко, який з початком війни залишив навчання в духовній академії, де мав намір стати священником, і вже шостий рік боронить Україну.

Церковними нагородами також був відзначений Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс та голова Благодійного фонду «Корона князів Острозьких» Робертас Габулас.

Посол Литовської Республіки привітав військовослужбовців із Днем Збройних Сил. Він наголосив, що українські воїни захищають не тільки Україну, але й усю Європу.

- Дуже велика честь брати участь у цій церемонії передачі ікони. Прекрасна акція, яка здійснена за підтримки наших друзів Робертаса Габуласа і Православної Церкви України, з якою ми співпрацюємо. Ми завжди з вами і Литва буде й надалі вас підтримувати, - сказав Посол Марюс Януконіс.

Опісля відбулося дружнє спілкування командира бригади з митрополитом Іоаном. Командир розповів історію 72 бригади, а також вручив митрополиту пам’ятну дошку із символом бригади Чорних Запорожців - Адамовою головою.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео