Прес-конференція на тему: "Обговорення святкування Різдва Христового 25 грудня"

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

IMG 7951

    2 грудня 2019 р. у прес-центрі Черкаської міської ради відбулась прес-конференція митрополита Черкаського і Чигиринського Іоана (Яременко). Протягом зустрічі із представниками місцевих ЗМІ було обговорено всі питання, які тим чи іншим чином пов’язані із днем святкування Різдва нашого Господа і Спасителя Ісуса Христа.

 

У своєму зверненні до представників черкаської медіа-спільноти владика Іоан детально розповів про традицію святкування Різдва у інших Помісних Православних Церквах, а настоятель храму на честь святих Кирила і Мефодія м. Черкаси, прот. Андрій Шиманович, озвучив ті історико-богословські аргументи, які роз’яснюють підняту на прес-конференції проблематику.

Протягом спілкування також неодноразово було підкреслено, що будь-яким можливим змінам у богослужбовому житті ПЦУ повинна передувати виважена, цивілізована дискусія, взаємоввічливий діалог та обмін думками, а також потужна інформаційно-просвітницька кампанія, спрямована на методичне роз’яснення всіх аспектів, пов’язаних зі святкуванням Різдва.

Наприкінці заходу прес-секретар Черкаської єпархії ПЦУ, прот. Андрій Шпунт, зробив анонс майбутніх урочистих мистецьких подій, присвячених Різдву Христовому, а правлячий архієрей Черкаської єпархії дав ґрунтовні та вичерпні відповіді на питання журналістів.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео