В Оршанці військовослужбовці строкової служби присягнули на вірність українському народові

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

30 листопада 2019 року у Головному центрі підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота відбулися урочистості з нагоди складання Військової присяги на вірність Українському народові військовослужбовцями строкової служби призову “ОСІНЬ-2019”.

З благословення голови СУВД митрополита Іоана Яременка в урочистостях брав участь головний військовий капелан Черкаської єпархії протоієрей Василь Макогін. Священник звернувся до воїнів із духовними настановами та привітав їх із складанням Військової присяги.

Привітати прикордонників з визначною подією також завітали їх рідні та близькі, представники влади, ветерани-прикордонники. Усі вони із захопленням спостерігали за військовим ритуалом.

Урочистості розпочалися на стройовому плацу навчального закладу з внесення Бойового Прапору. З гордістю та неприхованим хвилюванням на обличчі, майже 170 військовослужбовців строкової служби вишикувались в очікуванні одного з найважливіших моментів у своєму житті. Усвідомлюючи важливість та відповідальність слів присяги, зі зброєю в руках молоді прикордонники один за одним присягали на вірність народу України.

«Шановні військовослужбовці, охоронці кордонів! Щиро вітаю вас зі знаменною подією - прийняттям Військової присяги на вірність українському народові. Впевнений, що кожний з вас буде сумлінно виконувати свій службовий обов’язок в ім’я збереження добра, миру та спокою в Україні. Складання Військової присяги – це завжди знаменна подія для кожного, військовослужбовця. Саме вам, продовжувати славні традиції прикордонного відомства, охорону державних рубежів та спокій українського народу, бути надійною опорою у розбудові незалежної Української держави. Тож здоров’я, сил та натхнення вам, будьте завжди вірними народу України та словам військової присяги»,– привітав молоде поповнення начальник Головного центру полковник Дмитро Коцеруба.

Присутні почесні гості також привітали прикордонників та побажали їм успіху й натхнення у службі, з честю і гідністю нести службу з охорони державного кордону.

У ході урочистостей священнослужителі окропили присутніх освяченою водою та благословили юнаків на військову справу. А завершилась церемонія присяги урочистим маршем персоналу Головного центра та молодого поповнення Державної прикордонної служби України.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео