Митрополит Іоан освятив накупольний хрест в Умані

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

16 листопада 2019 року митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан із архіпастирським візитом відвідав Уманське благочиння. Архіпастир освятив хрест на купол храму на честь святої Рівноапостольної Марії Магдалини, що споруджується в місті Умані.

На святкову подію зібралися представники місцевої влади, благодійники та будівничі храму Володимир Лаута та Ігор Ліпкан, а також численна місцева православна громада. Митрополиту Іоану співслужив настоятель парафії протоієрей Роман Юрченко, Уманський благочинний протоієрей Олександр Гринько та духовенство Уманського і Христинівського благочинь.

По завершенні освячення хреста митрополит Іоан відвідав Військово-цивільну спілку «Бойове братерство України», де відбулася заупокійна молитва за загиблих українських воїнів, а також вручення дітям та родинам загиблих учасників АТО-ООС Жашківського, Монастирищанського, Христинівського, Уманського районів та міста Умані срібних пам’ятних кулонів «Батьківське Серце».

Як пояснив член уманського волонтерського штабу «Разом» Сергій Кононенко, кулон «Батьківське Серце» вручається всім дітям, незалежно від віку, батьки яких були військовослужбовцями, добровольцями чи волонтерами та загинули (померли від ран) під час російсько-української війни. До кожного кулону виписується іменне посвідчення. На зворотньому боці кулону нанесене ім’я та прізвище загиблого.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео