На Черкащині освячено новозбудований храм на честь преподобної Параскеви Сербської

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

9 листопада 2019 року на Черкащині відбулася визначна подія. В цей день митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан освятив новозбудований храм на честь святої преподобної Параскеви Сербської у селі Углуватка Христинівського району.

На подвір’ї храму архіпастиря привітали діти із квітами та короваєм. Згодом відбулися урочистості, під час яких митрополит Іоан вручив високі церковні нагороди благодійникам та меценатам, стараннями яких було споруджено храм. Зокрема, Орденом Святого Князя Володимира Великого II ступеня були нагороджені головні будівничі храму Михайло Маркович та Микола Плужник.

Далі розпочалося освячення престолу й храму і Божественна літургія, за якою молилися керівники Христинівського району, представники сільської влади та численна громада села Углуватка. У святковому богослужінні архіпастирю співслужив настоятель парафії ієрей Олександр Кріпосний, Христинівський благочинний протоієрей Генадій Янчук та запрошене духовенство.

В кінці богослужіння митрополит Іоан виголосив проповідь, в якій дав настанови для духовного розвитку громади, а також привітава жителів Углуватки із освяченням храму у їхньому селі. Настоятель парафії, в свою чергу, висловив подяку архіпастирю, священникам, будівничим храму та всім присутнім вірянам за спільні молитви, піднесені до Господа.

Завершилось свято торжественним козацьким многоліттям!

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео