Біля Будинку ветеранів у Черкасах відкрили стелу пам’яті загиблих черкащан

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

18 жовтня 2019 року у Черкасах біля Будинку ветеранів відкрили стелу пам’яті загиблих в російсько-українській війні 28-ми черкащан.

У відкритті стели взяли участь  батьки загиблих, ветеранська спільнота, мешканці мікрорайону, учнівська молодь, представники міської та обласної влади, а також голова СУВД митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан разом із капеланами Православної Церкви України.

Приміщення колишнього дитячого садочку ГО “Спілка ветеранів повітряно-десантних військ та військ спеціального призначення” орендує із зими цього року з наміром відкрити повноцінний Будинок ветеранів. Нині тут вже працює кабінет психологічної реабілітації, проводяться уроки військово-патріотичного виховання. Сьогоднішній захід став одним із таких уроків для всіх присутніх.

Сам меморіал створений за кошти небайдужих громадян, ідея та виконання належить ветеранам АТО та їх побратимам. Наприклад, кладку стели робив власноруч АТОвець, танкіст Володимир Пожидаєв.

В рамках заходу митрополит Іоан у співслужінні капеланів звершив заупокійну літію за загиблих українських захисників та освятив стелу пам’яті.

Батько одного із загиблих героїв Анатолій Панченко, виступаючи, підкреслив, що стела з портретами загиблих черкащан – не для них, батьків, і не для самих загиблих, а для живих, для мешканців міста, особливо для підростаючого покоління. Для того, аби сучасна молодь знала, якою ціною здобувається свобода і незалежність України.

Голова ГО “Спілка ветеранів повітряно-десантних військ та військ спеціального призначення” Володимир Болсуновський подякував всім, хто долучився до створення меморіалу. Також він подякував мешканцям мікрорайону, які йдуть до стели разом зі своїми рідними, дітьми і внуками, щоб вшанувати пам’ять наших героїв.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео