Митрополит Іоан освятив розписи Петро-Павлівського храму у Чигирині

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.50 [3 Голоса (ів)]

1 вересня 2019 року митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан із архіпастирським візитом відвідав парафію на честь святих апостолів Петра і Павла у місті Чигирин.

На подвір’ї храму архіпастиря зустріли діти та вручили коровай і квіти. В цей недільний день митрополит Іоан звершив Божественну літургію та освятив розписи Петро-Павлівського храму. За літургією настоятеля парафії протоієрея Василя Циріля було удостоєно чергової священичої нагороди — хреста з прикрасами. Благодійники, які допомогли розписати храм, були нагороджені Грамотами з відзнаками від Блаженнійшого Митрополита Епіфанія. Грамоти отримали: Вадатурський О.О., Воскобійник О.А., Григоренко В.В., Пуртов О.В., Малкова Л.В., Ганенко С.А.

Після літургії митрополит Іоан звершив молебень за щасливе навчання дітей у новому навчальному році та благословив присутніх у храмі дітей.

На завершення святкової події настоятель парафії протоієрей Василь Циріль подякував усім присутнім за спільні молитви та за їх вклад у розбудову Помісної Православної Церкви України.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео