Престольне свято у Суботові

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

2 серпня Православна Церква молитовно вшановує пам’ять святого пророка Іллі. В цей день у селі Суботів Чигиринського благочиння у Свято-Іллінському родинному храмі Богдана Хмельницького відбулася Божественна літургія з нагоди престольного свята.

Святкове Богослужіння у Суботові очолив митрополит Черкаський та Чигиринський Іоан. На запрошення настоятеля парафії Чигиринського благочинного протоієрея Володимира Гладковського розділити радість торжества з'їхались священики Черкаської та Київської єпархій. Багато людей, які приїхали на свято з різних куточків України, приступили до сповіді та причастя. В кінці літургії відбувся хресний хід навколо храму, під час якого віряни молитовно прославили святого пророка Іллю, а також молилися до Господа Бога та до святого пророка Іллі за Україну за перемогу і справедливий мир та за єдину Помісну Українську Православну Церкву.

В кінці Богослужіння високих церковних нагород були удостоєні благодійники, які роблять вагомий вклад у розбудовуПомісноїУкраїнськоїПравославноїЦеркви.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео

НАША КНОПКА

Інформаційне управління Черкаської єпархії

 
 
ioan2018 Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН

   Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН, (в миру Олег Васильович Яременко)...

Читати далі...