У місті Сміла на Черкащині освячено накупольні хрести на храм Пребодобномучениці Євгенії

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

Знакова подія відбулася у місті Сміла на Черкащині. 11 липня 2019 року було освячено хрести та встановлено їх на куполи новозбудованого храму на честь святої преподобної мучениці Євгенії.

Чин освячення хрестів звершив митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан у співслужінні настоятеля парафії Смілянського благочинного протоієрея Богдана Степчука та духовенства Черкаської єпархії. На святкову подію зібралася численна православна громада Сміли. Митрополит Іоан у повчальній проповіді розповів присутнім про значення хреста для православних християн, а також побажав настоятелю та громаді Божого благословення у благій справі спорудження храму.

Також на святі був присутній меценат і будівничий храму святої преподобної мучениці Євгенії народний депутат України Сергій Рудик. Сергій Ярославович, який водночас є і головою парафіяльної ради даної парафії, подякував всім, хто долучається до благої справи будівництва храму у місті Сміла та висловив сподівання, що з допомогою Божою в скорому часі відбудеться також освячення храму та престолу.

На завершення свята настоятель парафії отець Богдан подякував всім присутнім за спільні молитви піднесені в цей день до Господа!

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео