Відбулося освячення хреста на головний купол Свято-Троїцького храму у селі Вергуни

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

7 липня 2019 року Православна Церква відзначає велике свято – Різдво Іоана Хрестителя. У цей день відбулася знаменна подія на Черкащині. У Вергунах Черкаського району було освячено хрест та встановлено його на головний купол Свято-Троїцького храму.

По завершенні святкової літургії духовенство та віряни хресною ходою пройшли вулицями села від облаштованого храму, у якому зараз проходять богослужіння, до нового храму, який споруджується у селі Вергуни.

Чин освячення хреста звершив настоятель парафії духівник Черкаської єпархії протоієрей Юрій Ніколаєв у співслужінні Черкаського благочинного протоієрея Андрія Шпунта та духовенства Черкаського благочиння. Черкаський благочинний передав найщиріші вітання від митрополита Черкаського і Чигиринського Іоана настоятелю та парафіянам із цією знаменною подією.

На святкову подію зібралася численна громада Вергунів та представники місцевої влади. Також на святі був присутній народний депутат України Сергій Рудик, який допомагає православній громаді Вергунів у будівництві храму. Сергій Ярославович запевнив настоятеля та вірян, що прикладе усіх зусиль, щоби за наступних п’ять років відбулося освячення храму і престолу.

На завершення свята отець Юрій висловив всім вдячність за спільні молитви, піднесені в цей день до Господа, а також подякував всім, хто вкладає свою лепту у благу справу будівництва Свято-Троїцьокого храму.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео

НАША КНОПКА

Інформаційне управління Черкаської єпархії

 
 
ioan2018 Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН

   Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН, (в миру Олег Васильович Яременко)...

Читати далі...