Святкування 27-ї річниці заснування Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

29 червня 2019 року у Головному центрі підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота відбулися урочисті заходи з нагоди святкування 27-ї річниці заснування центру та приведення до Військової присяги військовослужбовців строкової служби. Привітати персонал центру прибув Голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко, представники влади Черкаської області, духовенство та ветерани-прикордонники.

У цей особливий день майже 750 військовослужбовців присягнули на вірність українському народові. Для кожного військовослужбовця це завжди знаменна та хвилююча подія, тож на стройовому плацу зібралися батьки, рідні та друзі новобранців.

Після внесення бойового прапора в урочистій обстановці прикордонники присягнули ніколи не зрадити український народ! Почесні гості привітали юнаків з прийняттям Військової присяги, а весь персонал центру з новим поповненням та Днем частини.

Від імені митрополита Черкаського і Чигиринського Іоана військових привітав виконуючий обов’язки секретаря Черкаської єпархії протоієрей Василь Макогін.

У своєму зверненні до особового складу Голова Держприкордонслужби зауважив, що на початку збройної агресії на сході України першими, хто прийшли на допомогу Луганському прикордонному загону, були саме курсанти Центру. Також Голова Служби подякував усьому особовому складу Головного центру підготовки особового складу та зазначив, що у служінні Батьківщині не має більшої відповідальності, ніж воювати з ворогом.

У ході урочистостей відбулося нагородження військовослужбовців та працівників центру. Керівництво прикордонного відомства відзначили персонал відомчими нагородами, грамотами та подяками. А також священнослужителі освятили та благословили солдат на військову справу.

Церемонія військової присяги завершилась урочистим маршем персоналу Головного центра та молодого поповнення Державної прикордонної служби України.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео

НАША КНОПКА

Інформаційне управління Черкаської єпархії

 
 
ioan2018 Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН

   Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН, (в миру Олег Васильович Яременко)...

Читати далі...