Престольне свято у храмі святих рівноапостольних Кирила і Мефодія

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

020

     24 травня 2019 р., в день пам’яті святих рівноапостольних Кирила і Мефодія, в університетському храмі ЧНУ ім. Богдана Хмельницького було звершено урочисту святкову Божественну літургію, у котрій взяли участь священики м. Черкаси Православної Церкви України. Окрім постійних парафіян та гостів храму за богослужінням також молились представники ректорату та професорсько-викладацького складу провідного вузу Черкащини.

 

У своєму вітальному слові, настоятель храму, протоієрей Андрій Шиманович, привітав усіх присутніх із храмовим святом, розповів про жертовне місіонерське служіння святих рівноапостольних братів, а також наголосив на тому, що будь-які непрості, кризові моменти у поточному житті Української Православної Церкви, при правильному духовному розумінні цих непростих процесів, рано чи пізно, але абсолютно неминуче приведуть до укріплення Церкви, торжества Істини та утвердження правди Божої.

Після завершення богослужіння, благочинний Черкаського району протоієрей Андрій Шпунт та в. о. секретаря Черкаської єпархії ПЦУ протоієрей Василь Макогін привітали громаду храму із престольним святом, висловивши при цьому щиру молитовну підтримку та побажання щодо подальшої розбудови та налагодження повноцінної парафіяльної діяльності, адже саме цей відомий серед містян православний храм має всі підстави для того, аби стати одним із основних місцевих осередків духовного та інтелектуального життя православних черкасців.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео