У Черкасах відбулись урочисті заходи, присвячені Дню матері

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

003

   12 травня 2019 р. у Черкасах відбулись урочисті заходи, присвячені Дню матері, який цього року збігся із днем пам’яті святих жінок-мироносиць, що стали першими свідками Воскресіння з мертвих Христа Спасителя.

Після святкової ходи бульваром Шевченка представники Черкаської обласної ради церков відкрили концерт на Соборній площі міста спільною промовою та Господньою молитвою «Отче наш». Православну Церкву України на заходах представив настоятель університетського храму на честь святих рівноапостольних Кирила і Мефодія м. Черкаси, протоієрей Андрій Шиманович.

 

У своїх вітальних словах представники Обласної духовної ради наголосили на принциповій значущості християнського материнського служіння, на важливості збереження традиційних сімейних цінностей у непростому контексті сьогодення, на необхідності плекання взаємного шанобливого ставлення у внутрішньо-сімейних відносинах та подання достойного прикладу християнського життя підростаючому поколінню.

Протягом тривалого і яскравого концерту співочі та танцювальні колективи міста презентували мешканцям та гостям міста свої творчі доробки.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео