У Черкасах презентували книги про війну

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

4 травня 2019 року у Черкасах в приміщенні AmbrosHub відбулася зустріч громадськості з  АТОВцями, що пишуть правду про війну. Військові все пережите відобразили на сторінках своїх книг, створених на основі реальних подій.  Презентація книг відбулася за сприяння міського голови Анатолія Бондаренка.

У презентації книг брав участь митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан разом із черкаськими капеланами. Архіпастир благословив учасників заходу та побажав Божого благословення у благих справах.

В рамках заходу свою книгу презентував військовий священик протоієрей Дмитро Присяжний, настоятель парафії ПЦУ м.Боярка.

Отець Дмитро презентував книгу “Зі зброєю в руках і з молитвою на вустах”, в якій описано історію капеланів, практичні поради та настанови капеланам, про видатні постаті капеланського служіння. Описано історію колишнього “афганця”, що одним із перших розпочав історію капеланського служіння в сучасній українській армії під час російсько-української війни.


Також було презентовано наступні видання:


 Юрій Руденко -1985 р.н.- у минулому інженер, приватний підприємєць, зараз автор і режисер документального телесеріалу "Історія війни". Учасник подій на Майдані, згодом волонтер, був в квітні 2015 року мобілізований до лав ЗСУ в 101шу ОБрО ГШ і провів в зоні АТО 13 місяців в якості навідника, а згодом і командира гармати ЗУ-23. Під час служби написав першу книгу "Психи двох морів",  далі "Світло та цегла", співавтор збірки «14 друзів хунти». Юрій пише історію російсько-української війни як було, об'єктивно, достовірно, без цензури і прикрас.
 
Влад Якушев - 1975р.н.- журналіст, політтехнолог, головний редактор журналу «Кримінальне чтиво. Захід» (Львів), з 2007 по 2009 р. редактор відділу аналітики zaxid.net, з 2009 по 2011 - головний редактор журналу «Человек и право в Украине» (Київ). Громадський діяч. У 2015р. мобілізований до лав ЗСУ. Встиг повоювати на двох фронтах - по-справжньому та інформаційно. З власного досвіду написав книгу “Карателі”. Роман не про саму війну, а про людей на війні. Його книжка не лише про військових, а й про цивільних, а також про тварин, які живуть в зоні бойових дій. У книзі описуються події 2015-2016 років, що відбувались на ділянках фронту, які захищала 14-та ОМБР. У цій бригаді автор у 2015-2016 рр. служив на посаді керівника прес-служби.
Автор книги: "Карателі".


Олексій Пайкінт – 1971 - р.н. Має дві вищих освіти - військову, економічну. Відомий спортсмен, чемпіон світу з карате 2008 р. (Італія), багаторазовий призер міжнародних змагань з карате. Був мобілізований 10.03.2014 р. у званні майора ЗСУ. Воював під Савур-Могилою, Мар`їнкою, Ізварино. Вийшов та вивів своїх підлеглих з Південного котла в районі Дяково. Був контужений. У другу та третю ротації воював під Донецьким аеропортом. Під час четвертої - захищав тили в секторі М. Нагороджений орденом "За мужність ІІІ ступеню. 
Автор книги :  «Путь домой».

Костянтин Чабала – до війни довгий час працював в Університеті «КРОК». З березня 2015 року протягом року проходив службу на посаді стрільця-зенітника у першому батальоні 72-ї ОМБР. Потім  - два піврічних контракти в піхоті «Чорної бригади». Після чергової демобілізації знову працює в освітній сфері. 
Автор Книги: "Вовче".

Леонід Матюхін – капітан 1 рангу. Під час окупації Криму Російською Федерацією вирішив залишитися у 36-й окремій бригаді берегової оборони (гарнізон "Перевальне") та інформував вітчизняні та зарубіжні засоби масової інформації про ситуацію в оточених військових частинах. Після виходу бригади з Криму ще декілька тижнів знаходився на вже окупованому півострові.  З серпня 2014 року і донині 6 разів перебував на різних посадах  в районі проведення АТО. Задля того, щоб люди не сумнівалися у правдивості інформації, звернення записував з передової в районах Мар’їнки, Авдіївки, Красногорівки, Пісків, Станиці Луганської тощо. Нещодавно вийшла друком книга «А мама зрозуміє…» в якій Леонід Матюхін у співавторстві з професійними військовими Ігорем Підопригорою та Юрієм Головашенком описують події у Криму 2014 року та перші моменти російського вторгнення в Україну.
Автор книги: "А мама зрозуміє...Крим 2014: Не вигадані історії".

Мартін Брест — 38 років. Житель Донецької області, 2015-2016 воював на Донбасі. Айтішник. Служив у патрульній поліції.

Автор книги: “Піхота”, “Піхота 2”

Автор розповідає про те, через що йому довелося пройти за дев’ять місяців життя на передовій.

Володимир Нікітенко — народився у Луганську. Комерційний директор компанії DEPOT Develop Group.

Автор книг: "210 добрих справ", "Нікчеми".


Література видана видавництвом ДІПА.
Видавництво ДІПА засноване в 2016 році. Є активним учасником інформаційної війни, поставило перед собою завдання донести те, що відбувається на Сході України і в Криму якомога більшій кількості людей. Видавництво приділяє увагу історико-політичній літературі, раніше невідомій українському читачеві (комікси, переклади), а також сучасній дитячій літературі з яскравою ілюстрацією.

Книги, придбані організаторами були вручені та направлені: черкаському міському голові Анатолію Бондаренку, Голові СУВД Митрополиту Іоану — для передачі капеланам, Віталію Ковалю — для добровольців, Лорі Когут — для передачі в госпіталь, Ambros Hub – для відвідувачів, а також на інші благі цілі.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео