Щорічний Черкаський Великодній фестиваль

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

002

   29 квітня 2019 р. на Соборній площі м. Черкас відбувся щорічний Черкаський Великодній фестиваль, приурочений до свята Світлого Христового Воскресіння.

На запрошення керівництва Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, Православну Церкву України на фестивалі представив настоятель університетського храму на честь святих рівноапостольних Кирила і Мефодія м. Черкаси, протоієрей Андрій Шиманович.

 У своєму вітальному слові о. Андрій підкреслив, що Пасха Господня як перемога Христа над дияволом та смертю – це єдина Перемога, котрій можуть радіти всі представники людства, незалежно від сфери їхньої діяльності, соціального статусу, політичних переконань чи світоглядних пріоритетів. Крім того, представник Церкви особливо наголосив на спорідненості релігійного світогляду зі сферою культури, адже в усі часи християнство було невичерпним джерелом натхнення для багатьох віруючих і творчо обдарований людей, які завдяки своїй вірі у Христа створювали прекрасні витвори мистецтва та творчо осмислювали красу створеного Богом світу.

Під час музично розважальної програми фестивалю, яка мала назву «Весна воскресла – Великдень принесла», відбувся виступ яскравих співочих та хореографічних колективів міста, а також масовий молодіжний проект «Обливані батли».

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео