Богослужіння Великого і Страсного четверга у Троїцькому соборі Черкас

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

 

 

25 квітня 2019 року у Великий четвер Страсної седмиці митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан звершив уставні Богослужіння у Троїцькому соборі Черкас.

Зранку у храмі служилась літургія Василія Великого, а ввечері цього ж дня звершувалась утреня з читання 12-ти Страсних Євенгелій.

Під час літургії священики Черкаської єпархії отримали чергові священичі нагороди. В цей день духівник єпархії протоієрей Юрій Ніколаєв був удостоєний правом носіння митри, Чигиринський благочинний протоієрей Володимир Гладковський удостоєний носіння хреста з прикрасами, а Смілянський благочинний протоієрей Богдан Степчук нагороджений палицею.

Великий і Страсний четвер

У Страсний четверв богослужінні згадуються чотири важливі події з життя Христа Спасителя: Тайна вечеря, на якій Господь встановив новозавітне Таїнство Святої Євхаристії – Причастя Його Тіла і Крові; вмивання ніг ученикам на знак глибокого смирення і любові до них, а також як повчання всім християнам не шукати влади один над одним, а слугувати один одному; молитва в саду Гефсиманському; видання Ісуса Христа Іудою на неправедне судилище.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео