Прес-конференція Черкаської обласної ради християнських церков

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

19 квітня 2019 р. у конференц-залі готелю «Дніпро» відбулась прес-конференція представників Черкаської обласної ради християнських церков, котру було присвячено виборам Президента України. Православну Церкву України на зібранні представив правлячий архієрей Черкаської єпархії, Його Високопреосвященство, митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан.

В ході прес-конференції кожен з представників місцевих християнських спільнот висвітлив своє бачення того чи іншого аспекту, пов’язаного із передвиборчим та наступним періодом життя нашої Батьківщини. Напередодні зустрічі Черкаська обласна рада християнських церков сформулювала та опублікувала наступне звернення до всіх християн Черкащини:

«Дорогі брати та сестри!
Будучи членами Черкаської обласної ради християнських церков, не можемо не звернутись до всіх християн м. Черкаси та області зі зверненням, яке стосується виборів Президента нашої держави.
Нажаль, ми змушені констатувати, що з боку різних представників українського політикуму передвиборчий процес був далеким від морально-етичних норм християнства, що, в свою чергу, не могло не відбитись на внутрішньому духовному неспокої наших братів та сестер з різних християнських конфесій.
Численні спроби підкупу виборців та вчинення на них адміністративного тиску також, нажаль, були і є досить нерідким явищем. При цьому способи відвертого підкупу виборців вчинялись у контексті очевидного матеріального зубожіння українського народу, що робить ці спроби ще набагато більш морально неприпустимими та такими, що їх неможливо виправдати. Саме тому закликаємо вас, дорогі брати та сестри, рішуче відкинути будь-які спроби матеріального заохочення, які мають на меті спонукати вас голосувати за того чи іншого кандидата. При цьому також закликаємо вас до того, аби у кабінці для голосування ви реалізували своє право голосу виходячи виключно з власних переконань, а не будучи вмотивованими фінансовими чи адміністративними чинниками.
Крім цього, закликаємо вас до критичного ставлення до будь-яких спроб залучити вас до можливих суспільних протистоянь та акцій протесту, навіть у разі перемоги того кандидата, якого ви особисто вважаєте недостойним зайняти найважливішу посаду в державі. Також просимо вас до максимально можливого примирення, терпіння, взаємоповаги та спокійного сприйняття будь-яких результатів виборів Президента як до явленої волі Божої, втіленої в життя народом України».

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео