Освячення Свято-Михайлівського храму у Черкасах

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.50 [2 Голоса (ів)]

13 квітня 2019 року митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан освятив новозбудований храм на честь святого Архистратига Михаїла у місті Черкаси в мікрорайоні “Лісовий” по вулиці Онопрієнка, 10.

В цей святковий день перед входом до новозбудованого храму митрополита Іоана зустрів будівничий храму Бащенко Михайло Іванович, який привітав владику та вручив архіпастирю запашний коровай і квіти.

Після освячення храму була відслужена божественна літургія. Під час освячення та літургії митрополиту Іоану співслужив настоятель храму Черкаський благочинний протоієрей Андрій Шпунт та духовенство Черкаського благочиння.

По завершенні літургії було освячено меморіальну дошку Михайлу Зубцю, академіку, президенту Національної академії аграрних наук України, в пам’ять якого споруджено храм на Славу Божу.

В кінці богослужіння митрополит Іоан звернувся до усіх присутніх із словами проповіді та вітання. Також владика подякував жертводавцям і будівничим храму за їхній вклад у розбудову та утвердження єдиної Помісної Української Православної Церкви.

З благословення Блаженнішого митрополита Епіфанія Благословенними Грамотами з відзнаками було нагороджено Бащенка Михайла Івановича, академіка, віце-президента Національної академії аграрних наук України, а також Бащенка Володимира Михайловича, Лаврика Михайла Миколайовича, Мельник Ларису Михайлівну, Зубця Миколу Михайловича, Костогриза Олександра Петровича, Іващенка Олександра Григоровича, Доброєленка Юрія Миколайовича, Білана Анатолія Петровича. Вручивши нагороди, митрополит Іоан наголосив, що це перші Черкащани, які отримали високі нагороди Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнішого митрополита Епіфанія.

Настоятель храму протоієрей Андрій Шпунт подякував архіпастирю, будівничим храму та всім присутнім на молитві за благі справи, звершені на Славу Божу.

Завершилася торжественна подія урочистим козацьким многоліттям!

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео