У Черкаcах Митрополит Епіфаній освятив воду і окропив нею новий пам’ятник митрополиту Василю Липківському

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 2.75 [4 Голоса (ів)]

DSC 2944

   18 січня 2019 р. Предстоятель Православної Церкви України Блаженніший Епіфаній відвідав м. Черкаси.

Вранці, у Свято-Троїцькому кафедральному соборі міста Черкаси Предстоятель звершив чин Великого освячення води. Його Блаженству співслужив митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан із місцевим духовенством. Після молитви у храмі Митрополит Епіфаній виголосив проповідь і вітальне слово. Керуючий Черкаською єпархію митрополит Іоан подякував Предстоятелю за візит і подав Його Блаженству букет квітів.

 

Після цього Митрополит Київський і всієї України Епіфаній разом з Президентом України Петром Порошенко урочисто відкрили пам’ятник очільнику Української Автокефальної Православної Церкви (в 1920-х рр.) митрополиту Василю Липківському.

Під час відкриття та освячення пам’ятника, яке звершив Митрополит Епіфаній, багатотисячний натовп мав можливість споглядати Томос, який був виставлений на огляд поруч з пам’ятником борцю за автокефалію Української Православної Церкви початку XX ст. Участь в освяченні пам’ятника також взяв митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан.

Під час заходу було повідомлено, що на загальний огляд черкасців томос виставлять у Свято-Троїцькому кафедральному соборі.

Пам’ятник митрополиту Василю Липківському розташований біля Черкаського музичного училища імені С.С. Гулака-Артемовського.

Зазначимо, що на відкриття пам’ятника завітав і митрополит УПЦ Московського Патріархату Софроній.

Джерело: Єдина помісна Українська Православна Церква

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео